15510000-6 "Молоко та вершки" (Молоко пастеризоване(15511100-4 Пастеризоване молоко),Молоко згущене (15511600-9 Згущене молоко)

1. Найменуваннязамовника: Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс №37 ім.Максима Самойловича» Кам'янської міської ради. 2. Категоріязамовника: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстріюридичнихосіб, фізичнихосіб - підприємців та громадськихформувань: 23372023. 4. Місцезнаходженнязамовника: 51909, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Чорновола,34/22. 5. Контактна особа замовника, уповноваженаздійснюватизв’язок з учасниками: Дехтяр Тетяна Вікторівна, уповноважена особа, головний бухгалтер, тел. +380969208882, ел. пошта: [email protected] 6. Вид предмета закупівлі: Товари. 7. Конкретна назва предмета закупівлі:Молоко пастеризоване код 15511100-4 Пастеризоване молоко,Молоко згущене код 15511600-9 Згущене молоко. 8. Коди та назвивідповіднихкласифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 15510000-6 «Молоко та вершки» (Молоко пастеризоване (15511100-4 Пастеризоване молоко), Молоко згущене (15511600-9 Згущене молоко). 9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічнаспецифікація, технічнезавдання). Усіпосилання в технічномузавданнітендерноїдокументації на конкретнуторговельну марку чифірму, чи патент, чиконструкціюабо тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент» та застосовується до кожного посилання на конкретнуторговельну марку чи фірму, чи патент, чиконструкціюабо тип предмета закупівлі, джерелойогопоходженняабовиробника. Технічні, якісні характеристики предмета закупівліповинніпередбачатинеобхідністьзастосуваннязаходівіззахистудовкілля, про щоучасник в складітендерноїпропозиціїнадаєгарантійний лист. ПропозиціяУчасника повинна відповідатитехнічномузавданню, щовизначеноДодатком 1 до оголошення про проведенняспрощеноїзакупівлі. 10. Кількістьтоварівабообсягвиконанняробітчинадання послуг: 1) Молоко пастеризоване не менше 2,5%(від 900 до 1000 грам)-5983шт.2) Молоко згущене-1260 банок. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 51909, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вулЧорновола 34/22. 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2021 року. 13. Умови оплати договору (порядок здійсненнярозрахунків): Оплата проводиться післяпред’явлення ПОСТАЧАЛЬНИКОМ рахунку на оплату товару та видатковоїнакладної на товар, не пізнішеніж через 30 календарнихднів з дня отримання товару ПОКУПЦЕМ - СПОЖИВАЧЕМ. Згідностатті 23 Бюджетного кодексу Українибюджетнізобов’язання та платежі з бюджету здійснюютьсялише за наявностівідповідного бюджетного призначення. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 199995,00 грн. (сто дев»яносто дев»ять тисяч дев»ятсот дев»яносто п’ять гривень 00 копійок) з ПДВ. 15. Періодуточненняінформації про закупівлю: «08» січня 2021 року час 0000 год. 16. Кінцевий строк поданняпропозицій: «15» січня 2021 року час 0000 год. 17. Переліккритеріїв та методика оцінкипропозиційіззазначеннямпитомої ваги критеріїв: Не застосовується. Критерійоцінки – «Ціна» 100%. 18. Розмір та умовинаданнязабезпеченнятендернихпропозицій: Не вимагається. 19. Розмір та умовинаданнязабезпеченнявиконання договору про закупівлю: Не вимагається. 20. Розмірмінімальногокрокупониженняцінипід час електронногоаукціону: 1 % відочікуваноївартості предмета закупівлі. 21. Джерелофінансуваннязакупівлі: Коштимісцевого бюджету. 22. Мова (мови), якою (якими) повинніготуватисяпропозиції: Пропозиція та усідокументи, щомаютьвідношення до неї, складаютьсяукраїнськоюмовою. В разінаданнядокументів, якінеобхідні для формуванняпропозиціїучасника, виданихвідповіднимиустановами, підприємствами, організаціямиросійськоюмовою, допускаєтьсянаявністьданихдокументів на російській мові. У іншомувипадку в разінаданняучасником будь-якихдокументівіноземноюмовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідченийучасникомторгів, абопосвідченийнотаріально (на розсудучасника). 23. Дата та час проведенняелектронногоаукціону: Визначаютьсяелектронною системою закупівель автоматично.

Очікувана вартість

199 995,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 січ. 2021 17:53

до 12 січ. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 12 січ. 2021 00:00

до 15 січ. 2021 00:00

Аукціон

з 15 січ. 2021 14:12

до 15 січ. 2021 14:33

Кваліфікація

з 15 січ. 2021 14:33

до 22 січ. 2021 11:16

Пропозиції розглянуто

з 22 січ. 2021 11:16

до 26 січ. 2021 15:50

Подання пропозицій:
12 січ. 2021 00:00 – 15 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
15 січ. 2021 14:12 – 15 січ. 2021 14:33
Період уточнень:
4 січ. 2021 17:53 – 12 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23372023
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51909, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Чорновола, буд. 34/22
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Дехтяр
Володіння мовою:
Телефон:
+380969208882
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

(Молоко пастеризоване(15511100-4 Пастеризоване молоко),Молоко згущене (15511600-9 Згущене молоко

Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки

Кількість:

7 243 штуки

Період доставки:

18 січ. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 51909, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Чорновола,34/22

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 січ. 2021 14:33
Не вказано 15 січ. 2021 14:33
Електронний підпис 6 січ. 2021 11:42
Електронний підпис 6 січ. 2021 11:42
Не вказано 4 січ. 2021 17:53
Не вказано 4 січ. 2021 17:53
Не вказано 4 січ. 2021 17:53

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Оплата проводиться після пред’явлення ПОСТАЧАЛЬНИКОМ рахунку на оплату товару та видаткової накладної на товар, не пізніше ніж через 30 календарних днів з дня отримання товару ПОКУПЦЕМ - СПОЖИВАЧЕМ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 995,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 999,85 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Миколай Сенін
E-mail: [email protected] Телефон: +380975182982 ЄДРПОУ:
42257917

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 січ. 2021 22:28
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Електронний підпис 14 січ. 2021 22:28
Електронний підпис 14 січ. 2021 22:28
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27
Не вказано 14 січ. 2021 22:27

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 січ. 2021 16:15
Електронний підпис 20 січ. 2021 16:19

Пропозиція

116 028,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Гвоздьова Тетяна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675222626 Факс:
+380569221272
ЄДРПОУ:
13441711
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 січ. 2021 21:19
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Електронний підпис 14 січ. 2021 21:19
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18
Не вказано 14 січ. 2021 21:18

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 січ. 2021 11:15
Електронний підпис 22 січ. 2021 11:16

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 січ. 2021 15:48
Електронний підпис 26 січ. 2021 15:49

Пропозиція

118 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 37 ІМЕНІ МАКСИМА САМОЙЛОВИЧА» КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче ультрапастеризоване, 2,5%, пакет картонний (плоский), ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Людмила Можарівська
E-mail: [email protected] Телефон: +380413751073 ЄДРПОУ:
41420869

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

210 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко ЯГОТИНСЬКЕ питне ультрапастеризоване 2,6% жиру
Молоко ЯГОТИНСЬКЕ питне ультрапастеризоване 2,6% жиру
Ім'я:
Владислав Кудря
E-mail: [email protected] Телефон: +380954815504 ЄДРПОУ:
23230339

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

193 410,00 грн без ПДВ

Дивитись
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Молоко коров'яче пастеризоване, 2,5%, плівка поліетиленова, ДСТУ 2661, 900-1000г
Ім'я:
Мазурик Катерина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973802559 Факс:
+380363631144
ЄДРПОУ:
04590731

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

317 200,00 грн без ПДВ

Дивитись