Електрична енергія

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).

Очікувана вартість

109 200,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 30 груд. 2020 14:00

до 6 січ. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 11 січ. 2021 00:00

до 18 січ. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 18 січ. 2021 00:04

до 20 січ. 2021 12:19

Пропозиції розглянуто

з 20 січ. 2021 12:19

до 9 лют. 2021 09:57

Подання пропозицій:
11 січ. 2021 00:00 – 18 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
30 груд. 2020 14:00 – 6 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04590926
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48210, Тернопільська область, Гримайлів, вул. П. Орлика, 20
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бойко Тетяна Станіславівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380355731327
E-mail:
Факс:
+380355731309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

42 000 кВт*год

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 48210, Тернопільська область, Гусятинський р-н, селище міського типу Гримайлів, межа балансової належності електроустановок замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 груд. 2020 14:00
Не вказано 30 груд. 2020 14:00
Електронний підпис 30 груд. 2020 14:04

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата рахунка Постачальника має бути здійснена Споживачем у строк не більше ніж 10 банківських днів з моменту отримання рахунку та акту приймання-передачі електричної енергії Споживачем, що надсилаються Споживачу після завершення розрахункового періоду. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
109 200,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
546,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Моторный О.
E-mail: [email protected] Телефон: 380679717247 ЄДРПОУ:
40111046

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 січ. 2021 17:24
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Електронний підпис 17 січ. 2021 17:24
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23
Не вказано 17 січ. 2021 17:23

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 20 січ. 2021 12:11
Електронний підпис 20 січ. 2021 12:19

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лют. 2021 09:56
Не вказано 9 лют. 2021 09:49

Пропозиція

108 360,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Гримайлівська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Качаненко Оксана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 333,33 грн без ПДВ

Дивитись