Електрична енергія (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09310000-5 - Електрична енергія)

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Всі документи, що мають відношення до пропозиції Учасника, складаються українською мовою. Документи та довідки, які вимагаються оголошенням, видані Учаснику держорганами, підприємствами, закладами та організаціями, що мають юридичну силу на території України, мають бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська мова, він повинен бути перекладений українською мовою та переклад (або справжність підпису перекладача) засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Єдиним критерієм оцінки є ціна. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону - 1 % очікуваної вартості закупівлі (897,75 грн.).

Очікувана вартість

89 775,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 28 груд. 2020 11:30

до 4 січ. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 4 січ. 2021 00:00

до 11 січ. 2021 10:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 січ. 2021 00:00 – 11 січ. 2021 10:00
Період уточнень:
28 груд. 2020 11:30 – 4 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23590990
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47003, Тернопільська область, м. Кременець, вул. Базарна, 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Голубовська
Володіння мовою:
Телефон:
+380936115019
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

31 500 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 47003, Тернопільська область, м. Кременець, вул. Базарна, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 груд. 2020 11:38
Не вказано 28 груд. 2020 11:30

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Оплата електричної енергії здійснюється Споживачем виключно в грошовій формі. Розрахунок за фактично передану електричну енергію здійснюється до 20-го числа (включно) місяця, наступного за місяцем поставки електричної енергії, на підставі рахунків та актів приймання-передачі електричної енергії. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Всі документи, що мають відношення до пропозиції Учасника, складаються українською мовою. Документи та довідки, які вимагаються оголошенням, видані Учаснику держорганами, підприємствами, закладами та організаціями, що мають юридичну силу на території України, мають бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська мова, він повинен бути перекладений українською мовою та переклад (або справжність підпису перекладача) засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Єдиним критерієм оцінки є ціна. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону - 1 % очікуваної вартості закупівлі (897,75 грн.).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
89 775,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
897,75 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Дошкільний навчальний заклад загального розвитку № 3 м.Кременця Тернопільської області "

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Качаненко Оксана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 333,33 грн без ПДВ

Дивитись