20П-134_76110000-7 – Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС (Лот №1 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-5 Шебелинське ГКР); Лот №2 - ДК 021:2015
76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-2 Юліївське НГКР); Лот №3 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-Сх. блок Юліївське НГКР); Лот №4 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ Сх-Новоселівське ГКР); Лот №5 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ Максальське ГКР); Лот №6 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-2 Кобзівське ГКР); Лот №7 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС Розумівська УКПГ); Лот №8 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС Горобцівська УКПГ)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
20P-134_76110000-7 - Services incidental to gas extraction (Services for rent / sublease SBKS (Lot №1 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas production (Services for rent / sublease SBKS GKI-5 Shebelinskoe GСF); Lot №2 - DK 021: 2015 76110000- 7 Services related to gas production (Services of rent / sublease SBKS GKI -2 Yuliivske NGKI); Lot №3 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas production (Services of rent / sublease SBKS GKI Lot №4 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas production (Lease / sublease services of SBKS GKI Skh-Novoselivske GCF); Lot №5 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services of SBKS GKI Maksalske GCF); Lot №6 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services of SBKS UKPG-2 Kobzivske GCF); Lot №7 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services of SBKS Rozumivska GCF); Lot №8 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction
(Lease / sublease services SBKS Gorobtsivska GKI)
Language (languages) in which tender proposals should be prepared: ukrainian language. Terms of providing tender security: in accordance with the tender documentation.
з 24 груд. 2020 17:24
до 24 січ. 2021 15:00
з 24 січ. 2021 15:03
до 25 лют. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лот №1 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-5 Шебелинське ГКР) Lot №1 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas production (Services for rent / sublease SBKS GKI-5 Shebelinskoe GСF) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 9 763 750,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 2 |
Лот №2 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-2 Юліївське НГКР) Lot №2 - DK 021: 2015 76110000- 7 Services related to gas production (Services of rent / sublease SBKS GKI -2 Yuliivske NGKI) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 13 961 250,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 3 |
Лот №3 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-Сх. блок Юліївське НГКР) Lot №3 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas production (Services of rent / sublease SBKS GKI) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 9 271 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 4 |
Лот №4 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ Сх-Новоселівське ГКР) Lot №4 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas production (Lease / sublease services of SBKS GKI Skh-Novoselivske GCF) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 19 308 500,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 5 |
Лот №5 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ Максальське ГКР) Lot №5 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services of SBKS GKI Maksalske GCF) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 5 365 500,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 6 |
Лот №6 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС УКПГ-2 Кобзівське ГКР) Lot №6 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services of SBKS UKPG-2 Kobzivske GCF) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 9 316 625,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 7 |
Лот №7 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС Розумівська УКПГ) Lot №7 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services of SBKS Rozumivska GCF) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 4 713 975,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
| 8 |
Лот №8 - ДК 021:2015 76110000-7 - Послуги, пов’язані з видобуванням газу (Послуги з оренди/суборенди МДКС Горобцівська УКПГ) Lot №8 - DK 021: 2015 76110000-7 Services related to gas extraction (Lease / sublease services SBKS Gorobtsivska GKI). Перейти до лоту |
Очікувана вартість 6 624 750,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 груд. 2020 17:24 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 17:24 | |
| Не вказано | 24 груд. 2020 17:24 | |
| Електронний підпис | 24 груд. 2020 17:28 | |
| Електронний підпис | 24 груд. 2020 17:28 | |
|
|
||
| Не вказано | 24 груд. 2020 17:24 | |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Опис
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Хто підтверджує
учасник
Загальна інформація
Опис
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
Хто підтверджує
замовник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
Хто підтверджує
замовник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Опис
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Загальна інформація
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію