Яйця курячі

Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: код ДК 021: 2015: 03142500-3 Яйця (яйця курячі - 32044 шт.) Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): Розмір забезпечення пропозицій – 1700,00 грн.; Вид забезпечення пропозицій – Електронна банківська гарантія; Умови надання забезпечення пропозицій – у відповідності до пункту 13 оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Очікувана вартість

86 518,80 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 груд. 2020 16:55

до 31 груд. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 31 груд. 2020 12:00

до 7 січ. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 7 січ. 2021 00:01

до 11 січ. 2021 16:16

Пропозиції розглянуто

з 11 січ. 2021 16:16

до 25 січ. 2021 17:03

Подання пропозицій:
31 груд. 2020 12:00 – 7 січ. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
24 груд. 2020 16:55 – 31 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24288081
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Бурдикіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380993817295
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Яйця курячі

Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція

Кількість:

32 044 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, заклади освіти Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 груд. 2020 16:56
Документи закупівлі 24 груд. 2020 16:55

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Замовник оплачує вартість кожної поставленої партії (товару) по безготівковому розрахунку протягом 30 банківських днів з дати постачання

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
86 518,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
865,19 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 700,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Губіна Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380503236662 ЄДРПОУ:
2273101583

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 січ. 2021 20:30
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Електронний підпис 6 січ. 2021 20:30
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29
Не вказано 6 січ. 2021 20:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 січ. 2021 16:16
Протокол розгляду 11 січ. 2021 16:15

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 січ. 2021 17:03
Підписаний договір 25 січ. 2021 17:02

Пропозиція

86 198,36 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ольга Лантінова
E-mail: [email protected] Телефон: +380685274340 ЄДРПОУ:
44121723

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

81 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Станович Маряна Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 ЄДРПОУ:
01984228

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

55 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Яйце куряче столове, категорія Перша (M) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
Яйце куряче столове, категорія Перша (M) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція
Ім'я:
Стефаник Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380975090079 ЄДРПОУ:
22428299

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 442,70 грн без ПДВ

Дивитись