Електрична енергія
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні
з 15 груд. 2020 20:11
до 21 груд. 2020 10:00
з 21 груд. 2020 16:00
до 30 груд. 2020 00:00
з 30 груд. 2020 00:00
до 31 груд. 2020 15:14
з 31 груд. 2020 15:14
до 22 січ. 2021 14:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 35 573 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 92300, Луганська область, Новопсковський р-н, селище міського типу Новопсков, межа балансової належності електроустановок замовника |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 15 груд. 2020 20:11 | |
| Документи закупівлі | 15 груд. 2020 20:11 | |
| Електронний підпис | 15 груд. 2020 20:11 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 26 груд. 2020 17:05 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Цінова пропозиція | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Електронний підпис | 26 груд. 2020 17:05 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 груд. 2020 17:03 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 31 груд. 2020 15:13 | |
| Електронний підпис | 31 груд. 2020 15:14 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 22 січ. 2021 14:44 | |
| Електронний підпис | 22 січ. 2021 14:45 | |
| Електронний підпис | 22 січ. 2021 14:45 | |
|
|
||
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Новопсковський професійний аграрний ліцей Луганської областіВас може зацікавити
129 473,70 грн без ПДВ
Дивитись168 000,00 грн без ПДВ
Дивитись70 000,00 грн без ПДВ
Дивитись