Макаронні вироби в асортименті

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Макаронні вироби ). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до документації «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

57 600,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 груд. 2020 21:58

до 16 груд. 2020 10:00

Прийом пропозицій

з 16 груд. 2020 17:00

до 24 груд. 2020 00:00

Аукціон

з 24 груд. 2020 11:42

до 24 груд. 2020 12:09

Кваліфікація

з 24 груд. 2020 12:09

до 30 груд. 2020 17:01

Пропозиції розглянуто

з 30 груд. 2020 17:01

до 12 січ. 2021 11:15

Подання пропозицій:
16 груд. 2020 17:00 – 24 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
24 груд. 2020 11:42 – 24 груд. 2020 12:09
Період уточнень:
10 груд. 2020 21:58 – 16 груд. 2020 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41326277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нестеренко Аліна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380681432445
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Макаронні вироби в асортименті: трубчасті, ниткоподібні (вермішель), стрічкоподібні (локшина), фігурні

Код ДК 021:2015: 15851100-9 Макаронні вироби сирі

Кількість:

3 200 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20401, Черкаська область, Тальнівський район, За адресами закладів, підпорядкованих Замовнику

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 груд. 2020 12:09
Не вказано 24 груд. 2020 12:09
Не вказано 10 груд. 2020 22:00
Електронний підпис 10 груд. 2020 22:02

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з дня фактичного постачання Товару на адресу закладів Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 15 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Місцезнаходження замовника - 20401, Черкаська обл., Тальнівський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
57 600,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
576,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Семенюк Михайло Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380473131013 Факс:
+380473131013
ЄДРПОУ:
2150910336

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 груд. 2020 10:55
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Електронний підпис 18 груд. 2020 10:55
Не вказано 18 груд. 2020 10:53
Не вказано 18 груд. 2020 10:53

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
30 груд. 2020 17:00

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 січ. 2021 11:15
Підписаний договір 12 січ. 2021 11:06

Пропозиція

46 016,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Дідківська Людмила Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380472630542 Факс:
+380472630542
ЄДРПОУ:
37787425
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 груд. 2020 20:35
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Не вказано 23 груд. 2020 20:31
Електронний підпис 23 груд. 2020 20:35
Не вказано 23 груд. 2020 20:31

Пропозиція

46 080,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Світлана Лебідь
E-mail: [email protected] Телефон: +380472563002 ЄДРПОУ:
41311847

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Не вказано 18 груд. 2020 19:19
Електронний підпис 18 груд. 2020 21:41

Пропозиція

51 840,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ