Електрична енергія

Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію – ціна пропозиції. Питома вага цінового критерію – 100 %. Методика оцінки: Оцінка пропозицій проводиться за цінами пропозицій з врахування податку на додану вартість (з ПДВ). Найбільш економічно вигідною пропозицією визнається така, ціна якої є найнижча за результатами проведення електронного аукціону. У разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично стає найбільш економічно вигідною пропозицією. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі та спосіб їх підтвердження Ведення поточної господарської діяльності з постачання електричної енергії учасником закупівлі повинно повністю відповідати вимогам, що передбачені Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, згідно постанови НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1469. Умови постачання електричної енергії замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам: - Закону України «Про ринок електричної енергії»; - Правилам роздрібного ринку електричної енергії (затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312). - іншим нормативно-правовим актам, прийнятим на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії». Учасник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, в тому числі тих, що передбачені «Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання», затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, нормами Закону України «Про ринок електричної енергії», положеннями Правил роздрібного ринку електричної енергії, положеннями інших нормативно-правових актів. Згідно ст. 18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення». Обсяг постачання становить: 45 000 кВт*год Період постачання: цілодобово протягом 2021 року до 31 грудня 2021 року. Клас напруги: 2 Споживач приєднаний до системи розподілу: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО" Місце поставки: Україна, 70002, Запорізька обл., Вільнянський р-н, м. Вільнянськ, вул. Ціолковського, буд. 10, об’єкти Споживача При розрахунку ціни, за яку Учасник згоден виконати замовлення, враховується ціна предмету закупівлі з урахуванням усіх податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені (в тому числі закупівельна ціна на електричну енергію на ринку електричної енергії; регульований тариф на передачу електричної енергії, затверджений у встановленому порядку; тариф на послуги з розподілу електричної енергії оператора системи розподілу; тариф (маржа) постачальника електричної енергії), а також інші витрати згідно вимог діючих законодавчих і розпорядчих актів. Це положення є умовою договору, який буде укладено із переможцем за підсумками цих торгів. Інформація про відповідність запропонованого товару технічним, якісним та іншим характеристикам предмета закупівлі повинна бути підтверджена: - гарантійним листом довільної форми щодо дотримання учасником при постачанні технічних та якісних характеристик предмету закупівлі, визначених в підпункті 17.1 пункту 17 вимог до предмета закупівлі. Учасник повинен мати чинну ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії. У разі відсутності інформації про учасника у ліцензійному реєстрі НКРЕКП в частині постачання електричної енергії, тендерна пропозиція такого учасника буде відхилена. Учасник повинен бути включений до Реєстру постачальників, які отримали доступ на території провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ОСР на адміністративній території об’єктів, по яким здійснюватиметься постачання електричної енергії. У разі відсутності інформації про учасника у вказаному реєстрі, тендерна пропозиція такого учасника буде відхилена.

Очікувана вартість

145 800,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 груд. 2020 17:03

до 16 груд. 2020 15:00

Прийом пропозицій

з 16 груд. 2020 15:00

до 20 груд. 2020 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 груд. 2020 12:01

до 22 груд. 2020 13:38

Пропозиції розглянуто

з 22 груд. 2020 13:38

до 5 січ. 2021 17:38

Подання пропозицій:
16 груд. 2020 15:00 – 20 груд. 2020 12:00
Період уточнень:
10 груд. 2020 17:03 – 16 груд. 2020 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37438849
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 70002, Запорізька область, Вільнянськ, вул. Ціалковського, 10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Болтаєва Алла Іванівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380503228492
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (код ДК 021:2015 – 09310000-5 електрична енергія)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

45 000 кВт*год

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 70002, Запорізька область, Вільнянський р-н, м. Вільнянськ, вул. Ціолковського, буд. 10, об’єкти Споживача

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 груд. 2020 17:15
Не вказано 10 груд. 2020 17:04
Не вказано 10 груд. 2020 17:04

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
145 800,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 458,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Стрижак Петро Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380638400166 Факс:
+380638400166
Веб сайт: ЄДРПОУ:
42093239
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 груд. 2020 11:57
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Електронний підпис 17 груд. 2020 11:57
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Не вказано 17 груд. 2020 11:55
Не вказано 17 груд. 2020 11:55

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2020 13:37
Ліцензія 22 груд. 2020 13:11

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2021 17:38
Підписаний договір 5 січ. 2021 17:07

Пропозиція

144 900,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ясла - садок №3 "Сонечко"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Софія Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380505613790 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21436380

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

178 212,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Сорочинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674330115 ЄДРПОУ:
26243562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 223,70 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Новосад Роман Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380935321511 ЄДРПОУ:
00173485

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись