Електрична енергія
Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення спрощеної закупівлі усі документи, що мають відношення до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та складаються
з 8 груд. 2020 13:39
до 14 груд. 2020 13:44
з 14 груд. 2020 13:44
до 17 груд. 2020 13:44
з 17 груд. 2020 13:45
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг
Пояснення
невизначено переможця
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 січ. 2021 09:30 | |
| Не вказано | 19 січ. 2021 09:05 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 41 000 кВт*год |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 24313, Вінницька область, с.Гордіївка, виця Центральна буд.61 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 8 груд. 2020 13:40 | |
| Електронний підпис | 8 груд. 2020 13:49 | |
| Проєкт договору | 8 груд. 2020 13:40 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 16 груд. 2020 16:17 |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Електронний підпис | 16 груд. 2020 16:17 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 | |
| Не вказано | 16 груд. 2020 16:10 |
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КП Гордіївський дошкільний заклад (дитячий садок)Вас може зацікавити
110 000,00 грн без ПДВ
Дивитись97 682,06 грн без ПДВ
Дивитись71 500,49 грн без ПДВ
Дивитись