ДК 021:2015 «33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму» витратні матеріали для гемодіалізу
Закупівля за кодом ДК 021:2015 «33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму» (відповідний код 33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу).
Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені
DK 021:2015 «33180000-5 Equipment for maintenance of physiological functions of an organism» consumables for hemodialysis
Purchase under the code DK 021: 2015 "33180000-5 Equipment for maintenance of physiological functions of an organism" (corresponding code 33181520-3 Materials for renal dialysis). Legal entities that are enterprises, institutions, organizations (other than those defined in paragraphs 1 and 2 of this part) and their associations that meet the needs of the state or local community, if such activities are not carried out on an industrial or commercial basis. Language (s) in which tender proposals should be prepared: During procurement procedures, all documents prepared by the customer are presented in Ukrainian, and at the same time all documents can have an authentic translation into another language. The defining text is in Ukrainian. It is specified in detail in the section "Information on the language (languages) in which the tender proposals should be made" of the tender documentation.
з 2 груд. 2020 15:38
до 4 січ. 2021 08:00
з 4 січ. 2021 08:01
до 4 лют. 2021 00:00
з 4 лют. 2021 13:06
до 4 лют. 2021 13:33
з 4 лют. 2021 13:33
до 11 лют. 2021 14:18
з 11 лют. 2021 14:18
до 3 бер. 2021 11:19
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Високопоточний діалізатор площею 1,4-1,5 м.кв. High-current dializator area of 1.4-1.5
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
|
Кількість: 3 400 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 2 |
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації blood flow lines for hemodialysis
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
34999 Набір трубок для гемодіалізу, одноразового застосування
|
Кількість: 11 850 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 3 |
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм Dialysis fistula needle arterial 1,6mm
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
33799 Комплект для катетеризації гемодіалізу, одноразовий
|
Кількість: 11 900 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 4 |
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм Dialysis fistula needle venous 1,6mm
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
33799 Комплект для катетеризації гемодіалізу, одноразовий
|
Кількість: 11 900 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 5 |
Концентрат бікарбонатного компоненту (сухий або рідкий) bicarbonate component concentrate (dry or liquid)
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
35849 Концентрат гемодіалізу
|
Кількість: 11 850 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 6 |
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину без вмісту глюкози (сухий або рідкий) Concentrate of the acid component of the dialysis solution without glucose (dry or liquid)
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
35849 Концентрат гемодіалізу
|
Кількість: 592 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 7 |
Фільтр для діалізуючого розчину Filter for dialysis solution
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
47739 Фільтр для очистки діалізату від пірогенів для системи гемодіалізу
|
Кількість: 240 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
| 8 |
Високопоточний діалізатор площею 1,8-1,9 м.кв. High-current dializator area of 1.8-1.9
Код ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
Код GMDN:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
|
Кількість: 8 450 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 40007, Сумська область, місто Суми, вул. Марко Вовчок, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 2 груд. 2020 15:39 | |
| Технічні специфікації | 2 груд. 2020 15:39 | |
| Не вказано | 2 груд. 2020 15:39 | |
| Електронний підпис | 2 груд. 2020 15:39 | |
| Не вказано | 4 лют. 2021 13:33 | |
| Не вказано | 4 лют. 2021 13:33 | |
|
|
||
| Не вказано | 2 груд. 2020 15:39 | |
| Не вказано | 2 груд. 2020 15:39 | |
| 2 груд. 2020 15:39 | ||
| Проєкт договору | 2 груд. 2020 15:39 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Попередня кваліфікація учасників
Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 29 січ. 2021 р.
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Цінова пропозиція | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 30 груд. 2020 11:34 | |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 4 січ. 2021 08:01 |
Статус:
допущений до участі
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:38 | |
| Технічні специфікації | 30 груд. 2020 11:37 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:38 | |
| Цінова пропозиція | 30 груд. 2020 11:37 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 груд. 2020 11:37 |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 4 січ. 2021 08:02 |
Статус:
допущений до участі
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 12 лют. 2021 14:00 | |
| Цінова пропозиція | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| 2 січ. 2021 10:09 | ||
| 2 січ. 2021 10:09 | ||
| 2 січ. 2021 10:09 | ||
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Електронний підпис | 2 січ. 2021 10:09 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 17 лют. 2021 09:17 | |
Протокол доступу до торгів
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 4 січ. 2021 08:02 |
Статус:
допущений до участіІсторія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 січ. 2021 10:09 |
| Підтвердження відповідності | 12 лют. 2021 14:00 | |
| Цінова пропозиція | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| 2 січ. 2021 10:09 | ||
| 2 січ. 2021 10:09 | ||
| 2 січ. 2021 10:09 | ||
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Електронний підпис | 2 січ. 2021 10:09 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Технічні специфікації | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 2 січ. 2021 10:08 | |
| Підтвердження відповідності | 17 лют. 2021 09:17 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 11 лют. 2021 14:19 |
| Витяг з реєстру | 4 лют. 2021 13:34 | |
| Електронний підпис | 11 лют. 2021 14:18 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 12 лют. 2021 12:04 |
| Протокол розгляду | 11 лют. 2021 14:17 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 бер. 2021 11:19 | |
| Підписаний договір | 3 бер. 2021 11:09 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 груд. 2020 11:34 |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Цінова пропозиція | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Підтвердження відповідності | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:34 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 30 груд. 2020 11:34 | |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 груд. 2020 11:38 |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:38 | |
| Технічні специфікації | 30 груд. 2020 11:37 | |
| Електронний підпис | 30 груд. 2020 11:38 | |
| Цінова пропозиція | 30 груд. 2020 11:37 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 груд. 2020 11:37 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту