ДК 021:2015 - 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі. Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля за потребою

Очікувана вартість

372 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 2 груд. 2020 18:33

до 18 груд. 2020 00:05

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
2 груд. 2020 18:33 – 18 груд. 2020 00:05
Період уточнень:
2 груд. 2020 18:33 – 8 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
18 груд. 2020 00:05
Оскарження умов тендера:
2 груд. 2020 18:33 – 14 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 груд. 2020 18:33

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 груд. 2020 15:58
Електронний підпис 9 груд. 2020 15:58

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05406623
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68001, Одеська область, ЧОРНОМОРСЬК, вул. Хантадзе. буд. 8-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Восколуп Світлана Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
0486857501
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ДК 021:2015 - 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі. Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля за потребою

Перейти до лоту

Очікувана вартість

372 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 2 груд. 2020 18:33
2 груд. 2020 18:33
2 груд. 2020 18:33
Технічні специфікації 2 груд. 2020 18:33
Не вказано 2 груд. 2020 18:33
Документи закупівлі 2 груд. 2020 18:33
Не вказано 2 груд. 2020 18:33
Електронний підпис 2 груд. 2020 18:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
372 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анатолій Сущевських
E-mail: [email protected] Телефон: +380504217401 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26637752

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картриджі з тонером)
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картриджі з тонером)
Ім'я:
Галина Зачек
E-mail: [email protected] Телефон: +380973351408 Веб сайт: ЄДРПОУ:
13814885
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

508 350,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Токаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

566 822,50 грн без ПДВ

Дивитись