ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення відкритих торгів*
1. Найменування замовника: Відділ освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 1 груд. 2020 15:17
до 18 груд. 2020 00:00
з 18 груд. 2020 14:17
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
У зв’язку із ліквідацією Відділу освіти Долинської районної державної адміністрації Кіровоградської області як юридичної особи та замовника торгів у розумінні Закону та неможливості внесення змін до оголошення про проведення відкритих торгів та майбутньому звіті про результати проведення процедури закупівлі, що формуються автоматично системою в частині зазначення нової назви та коду ЄДРПОУ прийнято рішення про відміну (скасування) торгів на підставі п. 2 частини 1 статті 32 ЗУ "Про публічні закупівлі"
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 груд. 2020 14:41 | |
| Електронний підпис | 15 груд. 2020 15:11 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 231 000 метр кубічний |
Період доставки:
1 січ. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 | |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 | |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 | |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 | |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 | |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 | |
| Електронний підпис | 1 груд. 2020 15:23 | |
| Не вказано | 1 груд. 2020 15:17 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
2 984 205,00 грн без ПДВ
Дивитись3 126 310,00 грн без ПДВ
Дивитись1 060 813,83 грн без ПДВ
Дивитись