Вугілля марки ДГ(13-100)
Відповідно до умов Договору та згідно наявної потреби у закупівлі.Замовником було заплановано та проведено відкриті торги( закупівля UA-2020-08-17-004239-c)на суму 302500,00 грн. Вид предмету закупівлі - товари (тверде паливо). За результатами закупівлі
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вугілля марки ДГ(13-100)
Код ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
|
Кількість: 11,4 тони |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 20942, Черкаська область, Чигиринський район, с.Вершаці, Вершацька ЗОШ |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 груд. 2020 18:06 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 груд. 2020 18:10 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 груд. 2020 18:12 | |
| Підписаний договір | 1 груд. 2020 18:11 |
Пропозиція
49 897,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Сектор культури, молоді, спорту та освіти Чигиринської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
69 600,00 грн без ПДВ
Дивитись86 250,00 грн без ПДВ
Дивитись82 716,67 грн з ПДВ
Дивитись