Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів 1. Найменування замовника: Петрівська селищна рада. 1.1. Місцезнаходження замовника: 28300, Україна, Кіровоградська область, Петрівський район, смт. Петрове, вул. Святкова, будинок 7. 1.2. Ідентифікаційний код
з 30 лист. 2020 20:30
до 16 груд. 2020 08:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник». Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 104 000 кВт*год |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 28300, Кіровоградська область, Петрівський район, на межі балансової належності між оператором системи розподілу та споживачем. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 30 лист. 2020 20:30 | |
| Електронний підпис | 30 лист. 2020 21:05 | |
| 30 лист. 2020 20:30 | ||
| Проєкт договору | 30 лист. 2020 20:30 | |
| Документи закупівлі | 30 лист. 2020 20:30 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Петрівська селищна радаВас може зацікавити
553 543,33 грн без ПДВ
Дивитись272 946,17 грн без ПДВ
Дивитись446 000,00 грн без ПДВ
Дивитись