Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5), код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). • Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: критерії оцінки: ціна; питома вага критерію - 100%; у зв’язку з застосуванням єдиного критерію оцінки: «ціна», методика оцінки пропозицій не передбачається. • Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. • Інша інформація - у завантажених файлах до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

101 409,60 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 27 лист. 2020 18:12

до 3 груд. 2020 09:00

Прийом пропозицій

з 3 груд. 2020 17:00

до 8 груд. 2020 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 8 груд. 2020 10:02

до 8 груд. 2020 15:01

Пропозиції розглянуто

з 8 груд. 2020 15:01

до 23 груд. 2020 11:33

Подання пропозицій:
3 груд. 2020 17:00 – 8 груд. 2020 10:00
Період уточнень:
27 лист. 2020 18:12 – 3 груд. 2020 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26404203
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 70433, Запорізька область, с. Новоолександрівка Запорізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Володимирівна Масловська
Володіння мовою:
Телефон:
+380612879183
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

45 680 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 70433, Запорізька область, Запорізький район, с. Новоолександрівка, вул. Шкільна, буд. 14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 лист. 2020 18:12
Електронний підпис 27 лист. 2020 18:15
Проєкт договору 27 лист. 2020 18:12
Не вказано 27 лист. 2020 18:12
Не вказано 27 лист. 2020 18:12

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Споживач сплачує за фактично спожиту електричну енергію протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії. Місцезнаходження замовника: 70433, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с.Новоолександрівка, вул. Шкільна, буд. 14. Вид закупівлі: спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки: ціна; питома вага критерію - 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
101 409,60 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
507,05 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Стрижак Петро Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380638400166 Факс:
+380638400166
Веб сайт: ЄДРПОУ:
42093239
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 груд. 2020 13:49
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Електронний підпис 7 груд. 2020 13:49
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47
Не вказано 7 груд. 2020 13:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 груд. 2020 15:01
Протокол розгляду 8 груд. 2020 14:59

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2020 11:32
Підписаний договір 23 груд. 2020 11:31

Пропозиція

100 861,44 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Електрична енергія, без розподілу, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Електрична енергія, без розподілу, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Марія Левіцька
E-mail: [email protected] Телефон: +380372540817 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44161525

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 575,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Грибенко Сергій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 380971896450 ЄДРПОУ:
38842324

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

92 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Сорочинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674330115 ЄДРПОУ:
26243562

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 069,52 грн без ПДВ

Дивитись