14810000-2 Абразивні вироби Абразивні вироби для Південної ЕС
Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі визначені в Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
з 27 лист. 2020 17:00
до 3 груд. 2020 11:00
з 3 груд. 2020 16:00
до 9 груд. 2020 11:00
з 10 груд. 2020 13:12
до 10 груд. 2020 13:45
з 10 груд. 2020 13:45
до 15 груд. 2020 14:22
з 15 груд. 2020 14:22
до 28 груд. 2020 16:24
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Папір шліфувальний, 200мм P100
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 157 м |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 2 |
Папір шліфувальний, 200мм P150
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 174 м |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 3 |
Папір шліфувальний, 200мм P180
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 182 м |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 4 |
Папір шліфувальний, 200мм P240
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 146 м |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 5 |
Папір шліфувальний, 200мм P60
Код ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні вироби
|
Кількість: 175 м |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 6 |
Диск відрізний абразивний по металу 125х1,2 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 124 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 7 |
Диск відрізний абразивний по металу 125х1,6 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 46 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 8 |
Диск відрізний абразивний по металу 125х2,0 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 80 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 9 |
Диск відрізний абразивний по металу 180х1,6 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 10 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 10 |
Диск відрізний абразивний по металу 180х2,0 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 115 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 11 |
Диск відрізний абразивний по металу 180х2,5 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 72 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 12 |
Диск відрізний абразивний по металу 230х1,6 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 85 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 13 |
Диск відрізний абразивний по металу 230х2,0 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 93 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 14 |
Диск відрізний абразивний по металу 230х2,5 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 61 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 15 |
Диск відрізний абразивний по металу 350х3,0 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 70 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 16 |
Диск відрізний алмазний 230х2,6
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 3 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 17 |
Диск зачисний абразивний по металу 125х6,0 мм
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 23 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 18 |
Диск шліфувальний 25А
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 19 |
Коло наждакове на липучці №120
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 2 упак. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
| 20 |
Коло наждакове на липучці №80
Код ДК 021:2015:
14811300-2 Точильні круги
|
Кількість: 2 упак. |
Період доставки:
до 29 січ. 2021
|
Місце доставки: Україна, 65003, Одеська область, Одеса, Чорноморського козацтва, 70 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 груд. 2020 13:45 | |
| Не вказано | 10 груд. 2020 13:45 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 27 лист. 2020 16:59 | |
| Не вказано | 27 лист. 2020 16:59 | |
| Не вказано | 27 лист. 2020 16:59 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 груд. 2020 17:03 |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Електронний підпис | 8 груд. 2020 17:03 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 17:02 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 груд. 2020 14:21 | |
| Електронний підпис | 15 груд. 2020 14:21 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 груд. 2020 16:24 | |
| Підписаний договір | 28 груд. 2020 16:02 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 9 груд. 2020 09:08 |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Електронний підпис | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 09:08 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 9 груд. 2020 10:19 |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Електронний підпис | 9 груд. 2020 10:19 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 | |
| Не вказано | 9 груд. 2020 10:18 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 груд. 2020 16:43 |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Електронний підпис | 8 груд. 2020 16:43 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 | |
| Не вказано | 8 груд. 2020 16:28 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"Вас може зацікавити
84 849,75 грн без ПДВ
Дивитись