Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання), системи передавання тривожних сповіщень від пожежної автоматики в приміщенні Краматорського
коледжу технологій та дизайну, за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 36 (код ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи)
• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1).
• Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із
з 26 лист. 2020 16:44
до 2 груд. 2020 09:00
з 2 груд. 2020 18:00
до 7 груд. 2020 10:00
з 7 груд. 2020 10:03
до 8 груд. 2020 14:02
з 8 груд. 2020 14:02
до 17 груд. 2020 15:06
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання), системи передавання тривожних сповіщень від пожежної автоматики в приміщенні Краматорського коледжу технологій та дизайну, за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 36
Код ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд. 36 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лист. 2020 16:44 | |
| Не вказано | 26 лист. 2020 16:44 | |
| Не вказано | 26 лист. 2020 16:44 | |
| Електронний підпис | 26 лист. 2020 16:47 | |
| Не вказано | 26 лист. 2020 16:44 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 7 груд. 2020 09:30 |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Кошторис | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Електронний підпис | 7 груд. 2020 09:30 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 09:28 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 груд. 2020 14:02 | |
| Протокол розгляду | 8 груд. 2020 14:01 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 17 груд. 2020 15:03 | |
| Електронний підпис | 17 груд. 2020 15:04 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КРАМАТОРСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУВас може зацікавити
665 042,00 грн без ПДВ
Дивитись1 371 095,17 грн без ПДВ
Дивитись718 575,00 грн без ПДВ
Дивитись