універсальний хлорвмісний таблетований засіб для знезараження– ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція

Місцезнаходження замовника: Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40. Категорія замовника – відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі".

Очікувана вартість

199 900,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 лист. 2020 14:40

до 2 груд. 2020 14:44

Прийом пропозицій

з 2 груд. 2020 14:44

до 8 груд. 2020 00:00

Аукціон

з 9 груд. 2020 13:24

до 9 груд. 2020 13:51

Кваліфікація

з 9 груд. 2020 13:51

до 11 груд. 2020 10:27

Пропозиції розглянуто

з 11 груд. 2020 10:27

до 21 груд. 2020 18:46

Подання пропозицій:
2 груд. 2020 14:44 – 8 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
9 груд. 2020 13:24 – 9 груд. 2020 13:51
Період уточнень:
26 лист. 2020 14:40 – 2 груд. 2020 14:44

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40416427
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Войтенко Аліна Василівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433423116
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

універсальний хлорвмісний таблетований засіб для знезараження

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

770 флакон

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 23700, Вінницька область, місто Гайсин, вулиця 1-го Травня, будинок 52

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 груд. 2020 13:51
Не вказано 9 груд. 2020 13:51
Документи закупівлі 26 лист. 2020 14:40
26 лист. 2020 14:40
Технічні специфікації 26 лист. 2020 14:40
Документи закупівлі 26 лист. 2020 14:40
Проєкт договору 26 лист. 2020 14:40
Електронний підпис 26 лист. 2020 14:48
Електронний підпис 26 лист. 2020 14:48

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Категорія замовника:3 категорія, юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: технічні, якісні, та інші характеристики предмета закупівлі зазначено в Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
999,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Контактна особа
E-mail: [email protected] Телефон: 380676191965 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32713652

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 груд. 2020 18:38
Не вказано 7 груд. 2020 18:38
Не вказано 7 груд. 2020 18:38
Не вказано 7 груд. 2020 18:38
Електронний підпис 7 груд. 2020 18:38
Не вказано 7 груд. 2020 18:38

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 груд. 2020 10:26
Ліцензія 11 груд. 2020 10:19

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 груд. 2020 18:35
Підписаний договір 21 груд. 2020 17:28

Пропозиція

92 361,50 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Олена Дударєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380443693365 ЄДРПОУ:
39382835

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 груд. 2020 17:08
Технічні специфікації 7 груд. 2020 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07
Електронний підпис 7 груд. 2020 17:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 7 груд. 2020 17:07

Пропозиція

92 400,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Дмитрів Ігор Андрійович
E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
36257034
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 7 груд. 2020 18:18
Цінова пропозиція 7 груд. 2020 18:10
Електронний підпис 7 груд. 2020 18:18
Підтвердження відповідності 7 груд. 2020 18:11

Пропозиція

135 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Савустяненко Юлія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380536523401 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00497012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

113 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів; Антисептики та рідкі форми дезінфікуючих засобів
Ім'я:
Людмила Засядьвовк
E-mail: [email protected] Телефон: +380974812478 ЄДРПОУ:
26137707

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

185 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Ім'я:
Надія Гончарова
E-mail: [email protected] Телефон: +380977935934 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38469768
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

205 000,00 грн без ПДВ

Дивитись