Веб-камера
Переговорна процедура відповідно до п.1, ч.2 ст. 40 Закону (у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів UA-2020-10-21-002921-а, відповідно до п.1 ч.2 ст.32 Закону, відміною процедури відкритих торгів UA-2020-11-06-007263-с, відповідно до п.1 ч.2
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Веб-камера
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 25 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59-А |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 лист. 2020 13:39 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 27 лист. 2020 09:59 | |
| Ліцензія | 27 лист. 2020 09:54 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 груд. 2020 10:13 | |
| Підписаний договір | 8 груд. 2020 10:12 |
Пропозиція
5 900,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Східноукраїнський національний університет імені Володимира ДаляВас може зацікавити
8 333,33 грн без ПДВ
Дивитись5 008,33 грн без ПДВ
Дивитись11 500,00 грн без ПДВ
Дивитись