Придбання з доставкою та встановленням модульного будинку на території місця видалення відходів м. Хмільника Вінницької області.

Очікувана вартість

400 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 січ. 2021 08:59
Не вказано 6 січ. 2021 08:58

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32505648
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Пушкіна, 107 А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хмільниккомунсервіс КП
Володіння мовою:
Телефон:
+380433822551
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Придбання з доставкою та встановленням модульного будинку на території місця видалення відходів м. Хмільника Вінницької області

Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Код ДК018: 12 Будівлі нежитлові

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 28 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, місце видалення відходів м. Хмільника Вінницької області

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 лист. 2020 14:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
400 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Телефон: +380674121310 ЄДРПОУ:
20421749

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 лист. 2020 14:24
Протокол розгляду 25 лист. 2020 14:24

Пропозиція

400 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Хмільниккомунсервіс"

Вас може зацікавити

Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Ім'я:
Данііл Стрекачов
E-mail: [email protected] Телефон: +380676120295 ЄДРПОУ:
45264204

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

779 521,00 грн без ПДВ

Дивитись
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Ім'я:
Світлана Губіч
E-mail: [email protected] Телефон: +380978316507 ЄДРПОУ:
42155106

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

488 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ангар збірно-розбірний, каркасно-тентовий , утеплений
Ангар збірно-розбірний, каркасно-тентовий , утеплений
Ім'я:
Скринецька Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380935373915 ЄДРПОУ:
04325974

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

473 583,33 грн без ПДВ

Дивитись