ДК 021:2015 -39160000-1 Шкільні меблі
Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі.
з 23 лист. 2020 15:15
до 9 груд. 2020 00:05
з 10 груд. 2020 12:26
до 10 груд. 2020 12:47
з 10 груд. 2020 12:47
до 11 груд. 2020 16:02
з 11 груд. 2020 16:02
до 22 груд. 2020 09:52
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 -39160000-1 Шкільні меблі Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі. Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля за потребою. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 265 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 23 лист. 2020 15:15 | |
| 23 лист. 2020 15:15 | ||
| Документи закупівлі | 23 лист. 2020 15:15 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 15:15 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 15:15 | |
| 23 лист. 2020 15:15 | ||
| Проєкт договору | 23 лист. 2020 15:15 | |
| Не вказано | 10 груд. 2020 12:47 | |
| Електронний підпис | 23 лист. 2020 15:16 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Чорноморської міської ради ОдеськоїВас може зацікавити
187 667,00 грн без ПДВ
Дивитись350 763,89 грн без ПДВ
Дивитись351 293,00 грн без ПДВ
Дивитись