Брикети торфові

Категорія замовника. Орган соціального страхування. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції. Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати). Не вимагається. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Згідно Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Невід’ємними частинами оголошення є додатки: Додаток № 1. Вимоги до предмета закупівлі (інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі). Додаток № 2. Проєкт договору про закупівлю. Додаток № 3. Вимоги до учасників та інші вимоги. Додаток № 4. Цінова пропозиція. Питання, що не висвітленні у цьому оголошенні та його додатках, регулюються Законом України «Про публічні закупівлі», а також іншими чинними нормативно-правовими актами України.

Очікувана вартість

66 400,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 лист. 2020 17:07

до 25 лист. 2020 17:02

Прийом пропозицій

з 25 лист. 2020 17:02

до 3 груд. 2020 17:02

Аукціон

з 4 груд. 2020 13:50

до 4 груд. 2020 14:11

Кваліфікація

з 4 груд. 2020 14:11

до 7 груд. 2020 15:49

Пропозиції розглянуто

з 7 груд. 2020 15:49

до 10 груд. 2020 17:05

Подання пропозицій:
25 лист. 2020 17:02 – 3 груд. 2020 17:02
Початок аукціону:
4 груд. 2020 13:50 – 4 груд. 2020 14:11
Період уточнень:
19 лист. 2020 17:07 – 25 лист. 2020 17:02

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21084076
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Бугайко
Володіння мовою:
Телефон:
+380362633342
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Брикети торфові

Код ДК 021:2015: 09112000-7 Буре вугілля і торф

Кількість:

37 тонни

Період доставки:

21 груд. 2020 – 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 33028, Рівненська область, місто Рівне, вул. Короленка,7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 19 лист. 2020 17:07
19 лист. 2020 17:07
Технічні специфікації 19 лист. 2020 17:07
Не вказано 19 лист. 2020 17:07
Електронний підпис 19 лист. 2020 17:10
Не вказано 4 груд. 2020 14:11
Не вказано 4 груд. 2020 14:11

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Джерело фінансування закупівлі: Кошти Пенсійного фонду України.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
66 400,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
332,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Марчук Віктор Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380970342072, 380970342072 ЄДРПОУ:
3095115790

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 лист. 2020 10:22
Цінова пропозиція 27 лист. 2020 10:21
Електронний підпис 27 лист. 2020 10:22

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 7 груд. 2020 15:48
Електронний підпис 7 груд. 2020 15:49

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 10 груд. 2020 17:02
Електронний підпис 10 груд. 2020 17:04

Пропозиція

63 899,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Величко Ганна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380968718236, 380968718236, ЄДРПОУ:
00426302

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 2 груд. 2020 09:57
Не вказано 2 груд. 2020 09:56
Цінова пропозиція 2 груд. 2020 09:56
Не вказано 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Не вказано 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Електронний підпис 2 груд. 2020 09:57
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Не вказано 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56
Підтвердження відповідності 2 груд. 2020 09:56

Пропозиція

64 098,06 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області