Персональний комп'ютер.

Пропозиції подаються українською мовою. Технічні характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

196 800,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 лист. 2020 16:49

до 25 лист. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 25 лист. 2020 00:00

до 30 лист. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 30 лист. 2020 00:04

до 6 груд. 2020 20:22

Пропозиції розглянуто

з 6 груд. 2020 20:22

до 14 груд. 2020 10:05

Подання пропозицій:
25 лист. 2020 00:00 – 30 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
19 лист. 2020 16:49 – 25 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145636
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37000, Полтавська область, Пирятин, Соборна,42
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Берегова Олеся
Володіння мовою:
Телефон:
380682472547
E-mail:
Факс:
0535820375

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Персональний комп'ютер.

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

11 штуки

Період доставки:

до 18 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 37040, Полтавська область, с.Березова рудка, вул.Луценка, 40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 19 лист. 2020 16:50
Проєкт договору 19 лист. 2020 17:07
Електронний підпис 19 лист. 2020 17:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Джерело фінансування: місцевий бюджет (перерозподіл освітньої субвенції минулих років).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
196 800,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
990,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Евгений Моргунов
E-mail: [email protected] Телефон: +380662797810 ЄДРПОУ:
42668690
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 28 лист. 2020 18:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Електронний підпис 28 лист. 2020 18:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Цінова пропозиція 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Цінова пропозиція 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Цінова пропозиція 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 28 лист. 2020 18:52

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
6 груд. 2020 20:21
Електронний підпис 6 груд. 2020 20:22

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 14 груд. 2020 10:01
Електронний підпис 14 груд. 2020 10:05

Пропозиція

186 600,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Ім'я:
Бащук Іван Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380975431429 ЄДРПОУ:
14323416
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

144 470,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бащук Іван Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380975431429 ЄДРПОУ:
14323416
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

142 557,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ноутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_UBU)
Ноутбуки Dell Pro 15 Essential (PV15250RPLU005UA_UBU)
Ім'я:
Стрєлюхін Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380508221436 ЄДРПОУ:
26640004

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись