Масло солодковершкове "Селянське"

Тендерна документація додається (ТД_масло вершкове). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до тендерної документації «Технічна специфікація».

Очікувана вартість

589 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 лист. 2020 15:24

до 8 груд. 2020 00:00

Аукціон

з 8 груд. 2020 15:00

до 8 груд. 2020 15:21

Кваліфікація

з 8 груд. 2020 15:21

до 22 січ. 2021 19:48

Пропозиції розглянуто

з 22 січ. 2021 19:48

до 3 лют. 2021 13:18

Подання пропозицій:
19 лист. 2020 15:24 – 8 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
8 груд. 2020 15:00 – 8 груд. 2020 15:21
Період уточнень:
19 лист. 2020 15:24 – 28 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
8 груд. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
19 лист. 2020 15:24 – 4 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 лист. 2020 16:42

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41326277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нестеренко Аліна Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380681432445
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Масло солодковершкове "Селянське"

Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло

Кількість:

3 300 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20401, Черкаська область, Тальнівський район, За адресами закладів, підпорядкованих Замовнику

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 груд. 2020 15:21
Не вказано 8 груд. 2020 15:21
Документи закупівлі 19 лист. 2020 15:49
Електронний підпис 19 лист. 2020 15:26
Електронний підпис 19 лист. 2020 15:26
Електронний підпис 19 лист. 2020 15:26

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з дня фактичного постачання Товару на адресу закладів Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 15 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Місцезнаходження замовника - 20401, Черкаська обл., Тальнівський район, місто Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б. Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: Масло солодковершкове "Селянське" - ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - - 15530000-2 Вершкове масло.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
589 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 890,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Світлана Лебідь
E-mail: [email protected] Телефон: +380472563002 ЄДРПОУ:
41311847

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Електронний підпис 7 груд. 2020 22:54
Електронний підпис 7 груд. 2020 22:54
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 25 січ. 2021 14:34
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 7 груд. 2020 22:51
Не вказано 25 січ. 2021 14:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 25 січ. 2021 15:07
Довідка 22 січ. 2021 19:49
Електронний підпис 22 січ. 2021 19:48
22 січ. 2021 19:46
Витяг з реєстру 22 січ. 2021 19:43

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 3 лют. 2021 13:17
Електронний підпис 3 лют. 2021 13:18

Пропозиція

554 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Андрей Вихров
E-mail: [email protected] Телефон: +380503445080,+380504641142 ЄДРПОУ:
00447853
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Технічні специфікації 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Технічні специфікації 6 груд. 2020 03:01
Технічні специфікації 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Електронний підпис 6 груд. 2020 03:01
Електронний підпис 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Підтвердження відповідності 11 груд. 2020 19:58
Технічні специфікації 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Підтвердження відповідності 11 груд. 2020 19:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Підтвердження відповідності 11 груд. 2020 19:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Технічні специфікації 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 груд. 2020 03:01
Цінова пропозиція 6 груд. 2020 03:01
Технічні специфікації 6 груд. 2020 03:01

Пропозиція

584 100,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ольга ВШИВКОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380669584882 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39183149
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

413 475,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шумська Оксана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380967814799 ЄДРПОУ:
43320994

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

392 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анастасія Зуб
E-mail: [email protected] Телефон: +380675770163 ЄДРПОУ:
03189660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

308 000,00 грн без ПДВ

Дивитись