Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі. Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля за потребою. На момент публікації оголошення 19.11.2020 року курс евро становить 33.3608 грн (33,3608*133000 евро=4 436 986,40) Вартість закупівлі становить 4 436 052,98 грн, що не перевищує 133 000 евро.

Очікувана вартість

4 436 052,98 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 лист. 2020 14:54

до 7 груд. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 лист. 2020 14:54 – 7 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
19 лист. 2020 14:54 – 27 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
7 груд. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
19 лист. 2020 14:54 – 3 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 лист. 2020 09:39

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05406623
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68001, Одеська область, ЧОРНОМОРСЬК, вул. Хантадзе. буд. 8-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Восколуп Світлана Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
0486857501
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Електрична енергія, код 09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Місцезнаходження замовника та його категорія: - вул. Хантадзе, 8-А, м. Чорноморськ, Одеська область, Україна 68001; - 3 категорія - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі. Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Закупівля за потребою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 436 052,98 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 19 лист. 2020 14:54
Документи закупівлі 19 лист. 2020 14:54
Не вказано 19 лист. 2020 14:54
Не вказано 19 лист. 2020 14:54
Електронний підпис 19 лист. 2020 14:55
Електронний підпис 19 лист. 2020 14:55
Не вказано 19 лист. 2020 14:54
Не вказано 19 лист. 2020 14:54
Не вказано 19 лист. 2020 14:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 436 052,98 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Чорноморської міської ради Одеської

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рабійчук Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380633197098 ЄДРПОУ:
37397216
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 284 670,18 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія, з розподілом)
ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія, з розподілом)
Ім'я:
Олена Ніщенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674900346 ЄДРПОУ:
01985400
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 997 299,16 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Молоткова Лілія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680289228 ЄДРПОУ:
02142276

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 471 875,00 грн без ПДВ

Дивитись