ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт будівлі комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 “Світлячок” Кам’янської міської ради» за адресою: м.Кам’янське, вул..Дунайська, 35)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі* 1. Найменування замовника: Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 «Світлячок» Кам’янської міської ради. 2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 25020145. 4. Місцезнаходження замовника: 51906, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Дунайська, буд. 35. 5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Барабаш Віта Миколаївна, уповноважена особа з питань організації та проведення спрощених процедур закупівель Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 «Світлячок» Кам’янської міської ради, тел. +380974424413, e-mail: [email protected], 6. Вид предмета закупівлі: послуги. 7. Конкретна назва предмета закупівлі: Поточний ремонт будівлі комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 “Світлячок” Кам’янської міської ради» за адресою: м.Кам’янське, вул..Дунайська, 35. 8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено). 9. Код послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи». 9. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація, технічне завдання). Зазначено замовником торгів за змістом Додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 10. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 послуга. 11. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 51906, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Дунайська, буд. 35. 12. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2020 року. 13. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Оплата здійснюється у строк 20 (двадцяти) календарних днів з дати підписання Замовником Акту КБ-2в та Довідки КБ-3, за умови наявності відповідних коштів на рахунках Замовника. 14. Очікувана вартість предмета закупівлі: 199 900,00 грн. (сто дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот грн. 00 коп.) з ПДВ. 15. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено. 16. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету. 17. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 500,00 грн. (п’ятсот грн. 00 коп.) – 1 % від очікуваної вартості предмета закупівлі. 18. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій документації, шляхом застосування електронного аукціону. Електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін або приведених цін, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу. Приведені ціни визначаються з урахуванням значень інших критеріїв оцінки за математичною формулою, визначеною в методиці оцінки. Для проведення електронного аукціону ціни/приведені ціни всіх пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна/приведена ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ. Якщо учасники подали пропозиції з однаковим значенням ціни/приведеної ціни, першим в електронному аукціоні пониження ціни буде здійснювати учасник, який подав свою пропозицію пізніше, ніж інші учасники з аналогічним значенням ціни пропозиції. Учасник може протягом одного етапу аукціону один раз понизити ціну/приведену ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни/приведеної ціни. Електронна система закупівель автоматично розраховує аномально низькі ціни/приведені ціни пропозицій на всіх етапах електронного аукціону та інформує про це учасника процедури закупівлі та замовника. 19. Період уточнення інформації про закупівлю: «25» листопада 2020 року час 00:00 год. 20. Кінцевий строк подання пропозицій: «30» листопада 2020 року час 00:00 год. 21. Розмір забезпечення пропозиції: Не вимагається. 21. Вид забезпечення пропозиції: Не вимагається. 22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 23. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. ____________________ *Оголошення про проведення спрощеної закупівлі сформовано у відповідності до положень статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями). Додатки до оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель PROZORRO: Документація електронних закупівель ДК 021:2015: код 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» (Поточний ремонт будівлі комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 “Світлячок” Кам’янської міської ради» за адресою: м.Кам’янське, вул..Дунайська, 35) та додатки до неї: Додаток 1 – Технічна специфікація (вимоги) предмета закупівлі Додаток 2 – Проект договору про закупівлю Додаток 3 – Перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника вимогам замовника Додаток 4 – Інформаційна довідка, що містить відомості про Учасника Додаток 5 – Пропозиція

Очікувана вартість

199 900,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 лист. 2020 10:43

до 25 лист. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 25 лист. 2020 00:00

до 30 лист. 2020 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 30 лист. 2020 00:02

до 1 груд. 2020 12:40

Пропозиції розглянуто

з 1 груд. 2020 12:40

до 4 груд. 2020 13:52

Подання пропозицій:
25 лист. 2020 00:00 – 30 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
19 лист. 2020 10:43 – 25 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25020145
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51906, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, вул. Дунайська, 35
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віта Миколаївна Барабаш
Володіння мовою:
Телефон:
+380974424413
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт будівлі комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №29 “Світлячок” Кам’янської міської ради» за адресою: м.Кам’янське, вул..Дунайська, 35

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 51906, Дніпропетровська область, м. Кам’янське, вул. Дунайська, буд. 35

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лист. 2020 10:43
Електронний підпис 19 лист. 2020 10:50
Не вказано 19 лист. 2020 10:43
Не вказано 19 лист. 2020 10:43
Не вказано 19 лист. 2020 10:43
Не вказано 19 лист. 2020 10:43
Не вказано 19 лист. 2020 10:43
Не вказано 19 лист. 2020 10:43

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Оплата здійснюється у строк 20 (двадцяти) календарних днів з дати підписання Замовником Акту КБ-2в та Довідки КБ-3, за умови наявності відповідних коштів на рахунках Замовника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 999,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Шкуренко Геннадій
E-mail: [email protected] Телефон: +380967688968 ЄДРПОУ:
35042552

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 лист. 2020 17:46
Електронний підпис 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46
Не вказано 26 лист. 2020 17:46

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 груд. 2020 12:35
Не вказано 1 груд. 2020 12:35
Не вказано 1 груд. 2020 12:35
Електронний підпис 1 груд. 2020 12:40

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Не вказано 4 груд. 2020 13:40
Електронний підпис 4 груд. 2020 13:50
Не вказано 4 груд. 2020 13:40

Пропозиція

198 629,27 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) №29 "СВІТЛЯЧОК" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Ім'я:
Медвідь Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380313138275 ЄДРПОУ:
30444332

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Людмила Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: 380956038261 ЄДРПОУ:
05384318
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

233 404,17 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту кабінету біології опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2» імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області (Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Послуги з поточного ремонту кабінету біології опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2» імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області (Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Годзенко Владислав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380993836744 ЄДРПОУ:
45656012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

317 335,00 грн без ПДВ

Дивитись