Послуги з технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування

Відділом капітального будівництва Миргородської міської ради проведено відкриті торги на закупівлю робіт по об’єкту: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування, в рамках реалізації проекту «НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» (далі – НКПВУ), що реалізується на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, ратифікованої Законом України від 22 квітня 2015 року N 346-VIII. Умовами програми передбачається, що закупівля послуг з технічного нагляду по вищезазначеному об’єкту, який проводиться в рамках реалізації проекту НКПВУ за кошти Європейського інвестиційного банку, а саме, вибір консультантів для надання послуг технічного нагляду та інженерів-консультантів з будівництва, повинна бути здійснена у відповідності до вимог Посібника із закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ (зокрема, Розділ 4. Консультаційні послуги, що фінансуються Банком, Підрозділ 4.2 Проекти, розташовані за межами Євросоюзу та Додаток 2. Особливий випадок контрактів для консультаційних послуг), за процедурою встановленою для закупівлі послуг технічного нагляду (а саме, процедура закупівлі – конкурсні торги за національними процедурами для всіх субпроектів Пулу №3, Пулу №4 та Пулу для об’єктів державної форми власності). Положеннями частин 2-3 ст. 6 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що закупівля товарів, робіт і послуг за кошти кредитів, позик, грантів, що надані відповідно до міжнародних договорів України Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією, Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій, Міжнародною асоціацією розвитку, Європейським банком реконструкції та розвитку, Європейським інвестиційним банком, Північним інвестиційним банком, а також іншими міжнародними валютно-кредитними організаціями, здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими цими організаціями з урахуванням принципів, встановлених у частині першій статті 5 цього Закону, а в разі невстановлення таких правил і процедур - відповідно до цього Закону. Закупівля товарів, робіт і послуг на умовах співфінансування в рамках проектів, що реалізуються за рахунок кредитів, позик, грантів організацій, зазначених у частині другій цієї статті, здійснюється згідно з правилами і процедурами, встановленими цими організаціями, а в разі невстановлення таких правил і процедур - відповідно до цього Закону.

Очікувана вартість

292 288,12 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38468277
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Якова Усика, буд. 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Максим Богаєнко
Володіння мовою:
Телефон:
+380535552700
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова,5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування

Код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 30 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Грекова, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 лист. 2020 17:59

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Розрахунки з оплати наданих послуг виконуютья протягом двадцяти банківських днів після підписання Підрядником актів виконаних робіт за формою КБ-2в і довідки за формою КБ-3.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
292 288,12 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
МОРОЗОВ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
Телефон: +380951212743 ЄДРПОУ:
2511311977

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 лист. 2020 18:00
Електронний підпис 17 лист. 2020 18:01

Пропозиція

292 288,12 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради

Вас може зацікавити

Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з проєктування об’єкту: «Послуги з ремонту оглядових проходів в прогонових будовах і захисних огородження на опорах Північного мосту через р. Дніпро в м. Києві»)
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з проєктування об’єкту: «Послуги з ремонту оглядових проходів в прогонових будовах і захисних огородження на опорах Північного мосту через р. Дніпро в м. Києві»)
Ім'я:
Сергій Титаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442862547 ЄДРПОУ:
03359018
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

535 186,67 грн без ПДВ

Дивитись