код ДК 021:2015 - 44310000-6 (Канати сталеві)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі та інша інформація до закупівлі викладена в документації на проведення аукціону.
з 17 лист. 2020 14:30
до 23 лист. 2020 09:00
з 23 лист. 2020 10:00
до 26 лист. 2020 00:00
з 26 лист. 2020 14:18
до 26 лист. 2020 14:39
з 26 лист. 2020 14:39
до 1 груд. 2020 11:35
з 1 груд. 2020 11:35
до 14 груд. 2020 11:43
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Канати сталеві
Код ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
|
Кількість: 1 200 метр |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 26 лист. 2020 14:39 | |
| Не вказано | 26 лист. 2020 14:39 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 17 лист. 2020 14:31 | |
| Документи закупівлі | 17 лист. 2020 14:30 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 23 лист. 2020 21:26 |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Електронний підпис | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 | |
| Не вказано | 23 лист. 2020 21:26 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 1 груд. 2020 11:32 | |
| Електронний підпис | 1 груд. 2020 11:33 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 25 лист. 2020 13:45 |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Електронний підпис | 25 лист. 2020 13:45 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 | |
| Не вказано | 25 лист. 2020 13:42 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 1 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 1 груд. 2020 11:35 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 14 груд. 2020 11:34 | |
| Електронний підпис | 14 груд. 2020 11:43 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
267 802,78 грн без ПДВ
Дивитись132 530,12 грн без ПДВ
Дивитись83 420,00 грн без ПДВ
Дивитись