Плитка керамогранітна для підлоги

Тендерна пропозиція учасника повинна бути складена українською мовою. Документи або копії документів, що надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Оцінка тендерних пропозицій учасників здійснюється за єдиним критерієм – ціна пропозиції (з урахуванням всіх податків, зборів і всіх обов’язкових платежів, які сплачує Учасник). Дата і час розкриття тендерних пропозицій визначаються електронною системою закупівель автоматично та зазначаються в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів.

Очікувана вартість

38 765,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 лист. 2020 17:52

до 2 груд. 2020 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
16 лист. 2020 17:52 – 2 груд. 2020 18:00
Період уточнень:
16 лист. 2020 17:52 – 22 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
2 груд. 2020 18:00
Оскарження умов тендера:
16 лист. 2020 17:52 – 28 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лист. 2020 17:52

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02910060
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, будинок 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анатолій Самойлов
Володіння мовою:
Телефон:
+380992729049
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Плитка керамогранітна для підлоги

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали

Кількість:

161,43 метр квадратний

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, 7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лист. 2020 17:52
Документи закупівлі 16 лист. 2020 17:52
Не вказано 16 лист. 2020 17:52
Проєкт договору 16 лист. 2020 17:52

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Оплата за Товар здійснюється шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця протягом 7 (семи) банківських днів з дати підписання видаткової накладної на Товар та на підставі отриманого Покупцем оригіналу належним чином оформленого рахунку від Постачальника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
38 765,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
193,83 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Полтавська обласна прокуратура

Вас може зацікавити

Піна монтажна пістолетна All Season універсальна 850 мл 65 л, UNIFIX (951287)
Піна монтажна пістолетна All Season універсальна 850 мл 65 л, UNIFIX (951287)
Ім'я:
Олег Ляскало
E-mail: [email protected] Телефон: +380956958535 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26605384

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

23 766,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Василенко Оксана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445660174 Факс:
+380445660003
ЄДРПОУ:
31722949

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

62 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна Сергіївна Гісар
E-mail: [email protected] Телефон: 380459460580 ЄДРПОУ:
38337116

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 240,36 грн без ПДВ

Дивитись