Бензин та дизельне паливо
Під час проведення закупівлі відкритих торгів усі документи, що мають відношення до пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі пропозиції, можуть бути
з 16 лист. 2020 13:41
до 2 груд. 2020 00:00
з 2 груд. 2020 13:59
до 2 груд. 2020 14:20
з 2 груд. 2020 14:20
до 10 груд. 2020 10:52
з 10 груд. 2020 10:52
до 21 груд. 2020 14:59
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
бензин та дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 3 550 л. |
Період доставки:
до 31 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 64701, Харківська область, Барвінкове, Центральна, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лист. 2020 15:37 | |
| Не вказано | 2 груд. 2020 14:20 | |
| Не вказано | 2 груд. 2020 14:20 | |
|
|
||
| Не вказано | 16 лист. 2020 13:38 | |
| Не вказано | 16 лист. 2020 13:38 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 16 лист. 2020 13:38 | |
| Електронний підпис | 16 лист. 2020 13:38 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 25 лист. 2020 15:12 |
| Цінова пропозиція | 25 лист. 2020 15:08 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 лист. 2020 15:08 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 лист. 2020 15:08 | |
| Електронний підпис | 25 лист. 2020 15:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 лист. 2020 15:08 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 25 лист. 2020 15:08 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 2 груд. 2020 14:21 | |
| Електронний підпис | 7 груд. 2020 16:56 | |
| Не вказано | 7 груд. 2020 16:56 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 19 лист. 2020 16:42 |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Технічні специфікації | 10 груд. 2020 11:16 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Технічні специфікації | 10 груд. 2020 11:16 | |
| Технічні специфікації | 10 груд. 2020 11:16 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Технічні специфікації | 10 груд. 2020 11:16 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Цінова пропозиція | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Електронний підпис | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Електронний підпис | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Електронний підпис | 19 лист. 2020 16:42 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
| Підтвердження відповідності | 19 лист. 2020 16:42 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 7 груд. 2020 16:56 | |
| Не вказано | 10 груд. 2020 10:52 | |
| Електронний підпис | 10 груд. 2020 10:52 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 11 груд. 2020 17:09 |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 10 груд. 2020 10:53 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 груд. 2020 14:59 | |
| Підписаний договір | 21 груд. 2020 14:59 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Барвінківської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
116 375,00 грн без ПДВ
Дивитись99 677,50 грн без ПДВ
Дивитись129 506,25 грн без ПДВ
Дивитись