ДК 021:2015 - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт «Реконструкція скверу за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру,14»

ДК 021:2015 - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт «Реконструкція скверу за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру,14»

Очікувана вартість

9 600 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 лист. 2020 15:32

до 23 лист. 2020 10:00

Аукціон

з 24 лист. 2020 15:36

до 24 лист. 2020 15:57

Кваліфікація

з 24 лист. 2020 15:57

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 лист. 2020 15:32 – 23 лист. 2020 10:00
Початок аукціону:
24 лист. 2020 15:36 – 24 лист. 2020 15:57
Період уточнень:
6 лист. 2020 15:32 – 13 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
23 лист. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
6 лист. 2020 15:32 – 19 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
10 лист. 2020 15:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити відкриті торги згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт «Реконструкція скверу за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру,14» з підстави, що передбачена згідно з ч. 1 п.2 ст. 32 Закону, а саме: (неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 груд. 2020 08:17
Не вказано 7 груд. 2020 08:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03363789
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68002, Одеська область, Чорноморськ, Олександрійська, 2-Б
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Малярчук Ігор Анатолійович
Володіння мовою:
Телефон:
380486864301,
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 - 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт «Реконструкція скверу за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру,14»

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 68002, Одеська область, Чорноморськ, проспект Миру,14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:39
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Електронний підпис 6 лист. 2020 15:40
Електронний підпис 6 лист. 2020 15:40
Не вказано 24 лист. 2020 15:57
Не вказано 24 лист. 2020 15:57
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38
Документи закупівлі 6 лист. 2020 15:38

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Реконструкція скверу за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, проспект Миру,14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 600 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
48 000,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
47 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Володимир Демченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380984544987 ЄДРПОУ:
37609167

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 лист. 2020 09:38
Не вказано 28 лист. 2020 11:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Кошторис 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Підтвердження відповідності 28 лист. 2020 11:49
Підтвердження відповідності 28 лист. 2020 11:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Технічні специфікації 23 лист. 2020 09:37
Технічні специфікації 23 лист. 2020 09:37
Підтвердження відповідності 28 лист. 2020 11:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Підтвердження відповідності 28 лист. 2020 11:49
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Електронний підпис 23 лист. 2020 09:38
Електронний підпис 23 лист. 2020 09:38
Технічні специфікації 23 лист. 2020 09:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 09:37
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 09:37
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 09:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 лист. 2020 15:57

Пропозиція

8 389 691,30 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Полищук Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380973157440 ЄДРПОУ:
41025058

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 лист. 2020 22:22
Технічні специфікації 22 лист. 2020 22:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2020 22:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2020 22:21
Підтвердження відповідності 22 лист. 2020 22:21
Підтвердження відповідності 22 лист. 2020 22:21
Електронний підпис 22 лист. 2020 22:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лист. 2020 22:21

Пропозиція

8 949 390,06 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
ТОВ "СК ВИТАТЕХ", ЄДРПОУ 41849780

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
«Капітальний ремонт будівлі пожежного депо (впровадження заходів з термомодернізації фасаду) підрозділу 34 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України уКиївській області за адресою: м. Вишневе, вул. Київська, 2А» (ДК 021:2015 45450000-6)»
Ім'я:
Анна Лисакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380502086573 ЄДРПОУ:
08784946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 630 373,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський
Поточний ремонт службових приміщень частини будівлі №18/20 закритого військового містечка №18 (управління прикордонного загону), за адресою: Вінницька обл., м. Могилів-Подільський
Ім'я:
Бак Світлана Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380982251890 ЄДРПОУ:
14321819

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 882 425,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Паркова, 2 в смт Бородянка Бучанського району Київської області». Коригування (згідно коду ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку по вул. Паркова, 2 в смт Бородянка Бучанського району Київської області». Коригування (згідно коду ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Полякова Катерина Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442000503 ЄДРПОУ:
26345736

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 380 638,09 грн без ПДВ

Дивитись