Кур’єрські послуги за кодом ДК 021:2015 64120000-3

Кур’єрські послуги (ДК 021:2015 64120000-3 Кур’єрські послуги). Інформацію про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у Вимогах до предмета закупівлі (додаток 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі).

Очікувана вартість

6 450,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 лист. 2020 14:51

до 12 лист. 2020 10:00

Прийом пропозицій

з 13 лист. 2020 10:00

до 19 лист. 2020 10:00

Аукціон

з 20 лист. 2020 14:00

до 20 лист. 2020 14:21

Кваліфікація

з 20 лист. 2020 14:21

до 25 лист. 2020 14:20

Пропозиції розглянуто

з 25 лист. 2020 14:20

до 7 груд. 2020 10:15

Подання пропозицій:
13 лист. 2020 10:00 – 19 лист. 2020 10:00
Початок аукціону:
20 лист. 2020 14:00 – 20 лист. 2020 14:21
Період уточнень:
6 лист. 2020 14:51 – 12 лист. 2020 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728512
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 54052, Миколаївська область, Миколаїв, Корабельний район, А/С 170
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шварова Олена Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380512589713
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кур’єрська доставка «Стандарт»

Код ДК 021:2015: 64121100-1 Послуги з доставки пошти

Кількість:

54 шт.

Період доставки:

1 січ. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Кур’єрська доставка «Експрес»

Код ДК 021:2015: 64121100-1 Послуги з доставки пошти

Кількість:

23 шт.

Період доставки:

1 січ. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 лист. 2020 14:50
Не вказано 20 лист. 2020 14:21
Не вказано 20 лист. 2020 14:21
Проєкт договору 6 лист. 2020 14:50
Електронний підпис 6 лист. 2020 14:50
Не вказано 6 лист. 2020 14:50

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Умови оплати: розрахунок за надані Послуги здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Замовника на поточний рахунок Учасника/Виконавця протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів після підписання Акта наданих послуг, на підставі отриманого Замовником оригіналу належним чином оформленого рахунку від Учасника/Виконавця.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 450,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
64,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Тетяна Степанова
E-mail: [email protected] Телефон: +380634496259 ЄДРПОУ:
38155330

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 лист. 2020 16:22
Не вказано 18 лист. 2020 16:22
Не вказано 18 лист. 2020 16:22
Не вказано 18 лист. 2020 16:22
Не вказано 18 лист. 2020 16:22

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 лист. 2020 14:20
Не вказано 25 лист. 2020 14:19

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 груд. 2020 10:15

Пропозиція

5 966,00 грн без ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Дмитрий Колосовский
E-mail: [email protected] Телефон: +380503481880 ЄДРПОУ:
37492157

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лист. 2020 15:12
Електронний підпис 16 лист. 2020 15:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2020 14:47
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 14:47
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 14:47
Технічні специфікації 16 лист. 2020 14:47
Технічні специфікації 16 лист. 2020 14:47
Кошторис 16 лист. 2020 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2020 14:47

Пропозиція

6 440,00 грн без ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ "ОЛЬВІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" (АДМІНІСТРАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ ОЛЬВІЯ)