Газове паливо
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо відміни процедури закупівлі – "Газове паливо", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за UA-2020-11-05-005231-b
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 квіт. 2021 15:17 | |
| Електронний підпис | 27 квіт. 2021 15:18 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Газове паливо
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 73 252,66 метри кубічні |
Період доставки:
до 30 лист. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 лист. 2020 15:28 | |
| Електронний підпис | 5 лист. 2020 15:30 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лист. 2020 15:38 | |
| 5 лист. 2020 15:37 |
Пропозиція
600 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"Вас може зацікавити
774 998,04 грн без ПДВ
Дивитись306 946,80 грн без ПДВ
Дивитись359 166,67 грн без ПДВ
Дивитись