Поточний ремонт в приміщеннях Комунального некомерційного підприємства Миколаївської сільської ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Постольне» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Код ДК 021:2015, 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт»)

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

Очікувана вартість

199 877,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 5 лист. 2020 11:04

до 11 лист. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 11 лист. 2020 00:00

до 16 лист. 2020 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
11 лист. 2020 00:00 – 16 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
5 лист. 2020 11:04 – 11 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. У відповідності до частини 3 статті 14 Закону оголошення про проведення спрощеної закупівлі повинно містити інформацію про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Проте, замовником в оголошенні вказано не повні технічні характеристики що є предметом закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 лист. 2020 14:24
Не вказано 10 лист. 2020 14:22

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41073068
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 42324, Сумська область, с. Постольне, вул. ЦЕНТРАЛЬНА, буд. 75/А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Антоніна Володимирівна Білінська
Володіння мовою:
Телефон:
+380669902839,+380504215087
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт в приміщеннях Комунального некомерційного підприємства Миколаївської сільської ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Постольне» (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013. Код ДК 021:2015, 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт»)

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 15 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 42324, Сумська область, с. Постольне, вул. Центральна, 75А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 5 лист. 2020 11:04
Електронний підпис 5 лист. 2020 11:12

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 877,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
999,38 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської сільської ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Постольне»

Вас може зацікавити

45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Технічне обслуговування водоочисного обладнання)
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Технічне обслуговування водоочисного обладнання)
Ім'я:
Віктор Євгенійович Заводинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380444228599 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01181765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

366 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Ім'я:
Ольга Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380667973228 ЄДРПОУ:
02007517

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Забезпечення комплексу заходів спрямованих на створення безбар’єрного середовища (поточний ремонт) до приміщень дитячого садка "Берізка", яке визначено місцем компактного проживання ВПО за адресою: с. Вільхове, Благовіщенської територіальної громади, Голованівського району, Кіровоградської області» Код за ДК 021:2015 – 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи
Забезпечення комплексу заходів спрямованих на створення безбар’єрного середовища (поточний ремонт) до приміщень дитячого садка "Берізка", яке визначено місцем компактного проживання ВПО за адресою: с. Вільхове, Благовіщенської територіальної громади, Голованів...
Ім'я:
Ганна Чаплінська
E-mail: [email protected] Телефон: +380961897181 ЄДРПОУ:
33333929

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

399 488,67 грн без ПДВ

Дивитись