Страхові послуги (страхування членів добровільних пожежних дружин)

Найменування замовника: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА", 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 21560045. Найменування закупівельника: АТ "Укрпошта" в особі івано-франківської дирекції,76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6. Код згідно з ЄДРПОУ закупівельника: 22178632. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Не подавайте у складі тендерних пропозицій документи, які можуть містити ціни на послуги. Успіхів!

Insurance services (insurance of members of voluntary fire brigades)

Name of the customer: JOINT STOCK COMPANY "UKRPOSHTA", 01001, Kyiv, street Khreshchatyk, house 22. Customer's category: a legal entity that carries out activities in certain areas of management. Code according to the USREOU of the customer: 21560045. Name of the buyer: JSC "Ukrposhta" represented by the Ivano-Frankivsk Directorate, 76018, Ukraine, Ivano-Frankivsk region, Ivano-Frankivsk, st. Nezalezhnosti, 6. Code according to the USREOU of the buyer: 22178632. Language (languages) in which (which) tender proposals should be prepared - Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender proposal may be submitted in both Ukrainian and Russian. The participant is responsible for the quality and accuracy of the translation. Do not submit documents in the tender proposals that may contain prices for services. Good luck!

Очікувана вартість

5 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 лист. 2020 10:50

до 6 груд. 2020 00:00

Прекваліфікація

з 6 груд. 2020 00:04

до 22 груд. 2020 00:00

Аукціон

з 23 груд. 2020 11:46

до 23 груд. 2020 12:13

Кваліфікація

з 23 груд. 2020 12:13

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 лист. 2020 10:50 – 6 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
23 груд. 2020 11:46 – 23 груд. 2020 12:13
Період уточнень:
5 лист. 2020 10:50 – 26 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
6 груд. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
5 лист. 2020 10:50 – 2 груд. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 лист. 2020 10:51

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Згідно ч 5. ст. 33, Закону З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. В результаті математичного підрахунку Заборона укладення договору буде діти до 03.01.2021 року. Виходячи з вище наведеного Замовник не зможе укласти договір на закупівлю до 31.12.2020 року.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 січ. 2021 18:34
Електронний підпис 4 січ. 2021 18:35

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22178632
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 76018, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петро Гринишин (Petro Hrynyshyn)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380504500785
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Страхові послуги (страхування членів добровільних пожежних дружин)

Insurance services (insurance of members of voluntary fire brigades)

Код ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 груд. 2020 12:13
Не вказано 23 груд. 2020 12:13
Не вказано 5 лист. 2020 10:50
Електронний підпис 5 лист. 2020 10:51
Не вказано 5 лист. 2020 10:50

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом оплати Страхувальником страхового платежу згідно із наданим Страховиком рахунком: Щодо наявних членів добровільних пожежних дружин (далі –ДПД): у строк десять календарних днів з дати укладання цього Договору. Щодо нових членів ДПД: у строк тридцять календарних днів з дати внесення відповідних змін до цього Договору щодо розповсюдження дії Договору на цих нових членів ДПД .Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки - ціна.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 000,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
25,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 16 груд. 2020 р.

Ім'я:
Орєхова Анжела Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380617205043 Факс:
+380617205885
Веб сайт: ЄДРПОУ:
31154435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Технічні специфікації 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 6 груд. 2020 00:04

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Іванців Анатолій Евгенович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445410202, 380445410202, Факс:
0445410575
ЄДРПОУ:
35392462

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 груд. 2020 15:48
Електронний підпис 4 груд. 2020 15:48
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
4 груд. 2020 15:48
4 груд. 2020 15:48
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Документи, що подаються, як обгрунтування аномально низької ціни 23 груд. 2020 14:48
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 6 груд. 2020 00:05

Статус:

допущений до участі
не залучається
Ім'я:
Галина М'якота
E-mail: [email protected] Телефон: +380442909609 ЄДРПОУ:
30860173

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Електронний підпис 4 груд. 2020 17:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Електронний підпис 4 груд. 2020 17:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Технічні специфікації 4 груд. 2020 17:44

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 6 груд. 2020 00:05

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Іванців Анатолій Евгенович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445410202, 380445410202, Факс:
0445410575
ЄДРПОУ:
35392462

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 груд. 2020 15:48
Електронний підпис 4 груд. 2020 15:48
Електронний підпис 4 груд. 2020 15:48
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
4 груд. 2020 15:48
4 груд. 2020 15:48
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40
Документи, що подаються, як обгрунтування аномально низької ціни 23 груд. 2020 14:48
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 15:40

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 груд. 2020 12:14

Пропозиція

700,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення
не залучається
Ім'я:
Галина М'якота
E-mail: [email protected] Телефон: +380442909609 ЄДРПОУ:
30860173

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 груд. 2020 17:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Електронний підпис 4 груд. 2020 17:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Електронний підпис 4 груд. 2020 17:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 груд. 2020 17:44
Технічні специфікації 4 груд. 2020 17:44

Пропозиція

1 979,29 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Орєхова Анжела Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380617205043 Факс:
+380617205885
Веб сайт: ЄДРПОУ:
31154435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Технічні специфікації 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 14:49

Пропозиція

1 992,58 грн без ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Укрпошта" в особі івано-франківської дирекції

Вас може зацікавити

66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Ім'я:
Євген РУСОВ
E-mail: [email protected] Телефон: 380674835163 ЄДРПОУ:
43331273

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 708,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
Ім'я:
Вечерук Ірина Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442816907 ЄДРПОУ:
24507442

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
66510000-8 Страхові послуги (Страховий поліс на FORD TRUCKS 3542DS АПЗ-14)
Ім'я:
Євген РУСОВ
E-mail: [email protected] Телефон: 380674835163 ЄДРПОУ:
43331273

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 708,00 грн без ПДВ

Дивитись