Дезінфікуючий засіб (таблетований/гранульований - 1 кг. 300 таблеток/гранул, хлоровмісткі). для закладів (або еквівалент)

Додаткові кошти . Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Антисептичні та дезінфекційні засоби, код ДК 021:2015- 24450000-3 Агрохімічна продукція. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у додатку 2 до Оголошення «Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі». Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв -Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна». Питома вага критерію – 100%. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додатки до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Додаток 1 – Вимоги до кваліфікації учасника Додаток 2 – Технічні, якісні та кількісні характеристики до предмету закупівлі; Додаток 3 – Проект Договору; Додаток 4 - Відомості про учасника; Додаток 5 - Цінова пропозиція Учасника. .Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» .

Очікувана вартість

97 425,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 лист. 2020 15:14

до 10 лист. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 10 лист. 2020 00:00

до 18 лист. 2020 00:00

Аукціон

з 18 лист. 2020 12:47

до 18 лист. 2020 13:44

Кваліфікація

з 18 лист. 2020 13:44

до 24 лист. 2020 10:28

Пропозиції розглянуто

з 24 лист. 2020 10:28

до 1 груд. 2020 12:41

Подання пропозицій:
10 лист. 2020 00:00 – 18 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
18 лист. 2020 12:47 – 18 лист. 2020 13:44
Період уточнень:
4 лист. 2020 15:14 – 10 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42699413
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-го Грудня, буд. 25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Горова
Володіння мовою:
Телефон:
+380669354813
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Агрохімічна продукція (Дезінфікуючий засіб (таблетований/гранульований - 1 кг. 300 таблеток/гранул, хлоровмісткі). для закладів (або еквівалент))

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

433 штуки

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 28000, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. 6-го Грудня,25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 4 лист. 2020 15:14
Технічні специфікації 4 лист. 2020 15:14
4 лист. 2020 15:14
4 лист. 2020 15:14
Не вказано 18 лист. 2020 13:44
Не вказано 18 лист. 2020 13:44
Кошторис 4 лист. 2020 15:14
Електронний підпис 4 лист. 2020 15:15
Не вказано 4 лист. 2020 15:14

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата може здійснюватися декілька разів з моменту підписання видаткової накладної. Можлива відстрочка платежу до 30 днів від фактичного фінансування Замовника.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
97 425,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
974,25 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Петренко Валентин Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380941418777 Факс:
+380941418777
ЄДРПОУ:
41951000

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лист. 2020 12:19
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Електронний підпис 17 лист. 2020 12:19
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03
Не вказано 17 лист. 2020 12:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 лист. 2020 10:01
Електронний підпис 24 лист. 2020 10:24

Пропозиція

54 558,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Ольга Бутенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380676480780 ЄДРПОУ:
3414615487

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 лист. 2020 15:10
Не вказано 10 лист. 2020 15:09
Не вказано 10 лист. 2020 15:09
Не вказано 10 лист. 2020 15:09
Електронний підпис 10 лист. 2020 15:10
Не вказано 10 лист. 2020 15:09
Не вказано 10 лист. 2020 15:09
Не вказано 10 лист. 2020 15:09
Не вказано 10 лист. 2020 15:09

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 лист. 2020 10:27
Електронний підпис 24 лист. 2020 10:28
Протокол розгляду 24 лист. 2020 10:27

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 груд. 2020 12:41
Підписаний договір 1 груд. 2020 12:40

Пропозиція

58 022,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Рауф Сітдіков
E-mail: [email protected] Телефон: +380665639613 ЄДРПОУ:
2122318099
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лист. 2020 17:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Цінова пропозиція 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Електронний підпис 17 лист. 2020 17:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Технічні специфікації 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 17:50

Пропозиція

58 455,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Аліса Собченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442270995 ЄДРПОУ:
37308833

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лист. 2020 12:37
Електронний підпис 17 лист. 2020 12:37
Не вказано 17 лист. 2020 12:35
Не вказано 17 лист. 2020 12:35
Не вказано 17 лист. 2020 12:35

Пропозиція

59 754,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Федчишена Марина Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442331671 Факс:
+380442805034
Веб сайт: ЄДРПОУ:
34937637

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лист. 2020 21:55
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Електронний підпис 17 лист. 2020 21:55
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54
Не вказано 17 лист. 2020 21:54

Пропозиція

62 568,50 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Моргун Олег Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522242867 ЄДРПОУ:
2742702610

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 лист. 2020 15:47
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 17 лист. 2020 09:46
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Електронний підпис 11 лист. 2020 15:47
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42
Не вказано 11 лист. 2020 15:42

Пропозиція

67 110,67 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Олександр Нікольченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380684630500 ЄДРПОУ:
3190713207

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лист. 2020 09:51
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Електронний підпис 16 лист. 2020 09:51
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48
Не вказано 16 лист. 2020 09:48

Пропозиція

67 115,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Наталія Таранович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674224022 ЄДРПОУ:
37403360

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 10 лист. 2020 16:50
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Електронний підпис 10 лист. 2020 16:50
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48
Не вказано 10 лист. 2020 16:48

Пропозиція

96 126,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Засіб на основі Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти для знезараження використаних матеріалів, генеральних прибирань і дезінфекції поверхонь та ВМП, таблетки, 1кг
Засіб на основі Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти для знезараження використаних матеріалів, генеральних прибирань і дезінфекції поверхонь та ВМП, таблетки, 1кг
Ім'я:
Марина Щербина
E-mail: [email protected] Телефон: +380512538294 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

59 385,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Мерзлякова
E-mail: [email protected] Телефон: +380995632615 ЄДРПОУ:
08734011

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

61 204,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Савустяненко Юлія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380536523401 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00497012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

113 500,00 грн без ПДВ

Дивитись