Комп’ютерний тифлокомплекс

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації

Очікувана вартість

264 550,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 4 лист. 2020 13:47

до 20 лист. 2020 10:00

Аукціон

з 23 лист. 2020 12:08

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 лист. 2020 13:47 – 20 лист. 2020 10:00
Початок аукціону:
23 лист. 2020 12:08
Період уточнень:
4 лист. 2020 13:47 – 10 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
20 лист. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
4 лист. 2020 13:47 – 16 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 лист. 2020 13:48

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Під час оголошення торгів були допущені технічні (механічні) помилки в частині зазначення предмета закупівлі та очікуваної вартості закупівлі. У зв’язку з технічною неможливістю внесення змін до річного плану закупівель та оголошення про проведення тендеру, необхідно відмінити зазначену закупівлю.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 лист. 2020 10:23
Не вказано 6 лист. 2020 09:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25927519
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49006, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, буд. 70
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Ігорівна Гришко
Володіння мовою:
Телефон:
+380562338928
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комп’ютерний тифлокомплекс

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

8 штуки

Період доставки:

до 18 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 49021, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Саранська, 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 4 лист. 2020 13:47
Електронний підпис 4 лист. 2020 13:48
Проєкт договору 4 лист. 2020 13:47

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Оплата проводиться після пред’явлення Постачальником рахунку на оплату товару, видаткової накладної на товар та акту приймання-передачі товару, але не пізніше ніж через 30 днів з дня отримання товару Замовником.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
264 550,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Чванкіна Юлія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673856214 ЄДРПОУ:
44059383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

398 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбуки профіль: HP, ASUS, DELL, ACER, LENOVO / Серія процесору: AMD Ryzen 7 7000, AMD Ryzen 7 8000, Intel Core 7, Intel Core i7 13 Gen, Intel Core i7 14 Gen, Intel Core Ultra 7 / RAM від 16 ГБ / SSD від 512 ГБ / Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 3050, NVIDIA GeForce RTX 4050
Ноутбуки профіль: HP, ASUS, DELL, ACER, LENOVO / Серія процесору: AMD Ryzen 7 7000, AMD Ryzen 7 8000, Intel Core 7, Intel Core i7 13 Gen, Intel Core i7 14 Gen, Intel Core Ultra 7 / RAM від 16 ГБ / SSD від 512 ГБ / Графічний адаптер: NVIDIA GeForce RTX 3050, NV...
Ім'я:
Сергій Кіріца
E-mail: [email protected] Телефон: +380956385785 ЄДРПОУ:
26639751
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

149 466,80 грн з ПДВ

Дивитись
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери
Персональний комп’ютер, код згідно ДК 021:2015 30213000-5 Персональні комп’ютери
Ім'я:
Олександр Савицький
E-mail: [email protected] Телефон: +380631448977 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38362729

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

202 755,00 грн без ПДВ

Дивитись