Реконструкція із заміною вікон і дверей та влаштуванням евакуаційного виходу Воловецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. по вул. Карпатській, 31, смт Воловець, Закарпатська область (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)

Категорія замовника згідно ст. 2 закону України " Про публічні закупівлі " -Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником та учасником, викладаються українською мовою.Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 100 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

Очікувана вартість

2 405 964,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 жовт. 2020 13:49

до 15 лист. 2020 18:00

Аукціон

з 16 лист. 2020 12:04

до 16 лист. 2020 12:31

Кваліфікація

з 16 лист. 2020 12:31

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 жовт. 2020 13:49 – 15 лист. 2020 18:00
Початок аукціону:
16 лист. 2020 12:04 – 16 лист. 2020 12:31
Період уточнень:
30 жовт. 2020 13:49 – 5 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
15 лист. 2020 18:00
Оскарження умов тендера:
30 жовт. 2020 13:49 – 11 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 жовт. 2020 13:49

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість здійснення закупівлі внаслідок непереборної сили

Пояснення

При умові визначення переможця зазначеної закупівлі 24 грудня 2020 року строк укладення договору становить не раніше 10 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, тобто не раніше ніж 04 січня 2021 року, що унеможливлює укладення та реєстрацію договору в органах ДКСУ в 2020 році.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 груд. 2020 11:31
Електронний підпис 24 груд. 2020 11:32

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40056237
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 89100, Закарпатська область, смт. Воловець, вул. Пушкіна, 8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Мокосеєва
Володіння мовою:
Телефон:
+380993415726
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція із заміною вікон і дверей та влаштуванням евакуаційного виходу Воловецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. по вул. Карпатській, 31, смт Воловець,Закарпатська область (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 89100, Закарпатська область, смт.Воловець, Воловецька ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, вул. Карпатська, 31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 13:49
Не вказано 16 лист. 2020 12:31
Не вказано 16 лист. 2020 12:31
Електронний підпис 30 жовт. 2020 13:49

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Генпідряднику до початку робіт може надаватися аванс на придбання матеріалів протягом 10 календарних днів з дати підписання договору в разі наявності бюджетних асигнувань в розмірі не більше 30% вартості річного обсягу робіт
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Замовник проводить платежі за фактично виконані роботи протягом 20 календарних днів на підставі підписаної уповноваженими представниками сторін та завіреної печатками довідки про вартість виконаних робіт форми КБ-3, актів приймання виконаних будівельних робіт ф.КБ-2в, відповідно до бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами та виключно в межах фактичних надходжень коштів на рахунок фінансування об’єкту

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 405 964,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 100,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
12 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Юсько Віталій
E-mail: [email protected] Телефон: +380660728687 ЄДРПОУ:
36732270

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2020 18:24
Кошторис 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Кошторис 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Технічні специфікації 21 лист. 2020 09:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Технічні специфікації 21 лист. 2020 09:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Технічні специфікації 21 лист. 2020 09:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Електронний підпис 13 лист. 2020 18:24
Електронний підпис 13 лист. 2020 18:24
Електронний підпис 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 10:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Кошторис 13 лист. 2020 18:24
Кошторис 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Кошторис 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 18:24

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 24 груд. 2020 11:22

Пропозиція

2 083 300,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Гринчак Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: +380508569534 ЄДРПОУ:
41305990

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лист. 2020 11:48
Кошторис 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Електронний підпис 14 лист. 2020 11:48
Електронний підпис 14 лист. 2020 11:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 лист. 2020 13:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 11:47
Цінова пропозиція 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Технічні специфікації 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 11:47

Пропозиція

2 083 400,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Богдан Лехман
E-mail: [email protected] Телефон: +380666296599 ЄДРПОУ:
39950521

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 лист. 2020 14:34
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 14:30
Не вказано 7 груд. 2020 14:29
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Технічні специфікації 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 26 лист. 2020 16:17
Технічні специфікації 15 лист. 2020 14:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 14:30
Цінова пропозиція 15 лист. 2020 14:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 26 лист. 2020 16:17
Кошторис 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Не вказано 7 груд. 2020 14:29
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 26 лист. 2020 16:18
Не вказано 7 груд. 2020 14:29
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Не вказано 7 груд. 2020 14:29
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Не вказано 7 груд. 2020 14:29
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лист. 2020 16:18
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Не вказано 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Підтвердження відповідності 15 лист. 2020 14:30
Електронний підпис 15 лист. 2020 14:34
Електронний підпис 15 лист. 2020 14:34
Електронний підпис 15 лист. 2020 14:34

Пропозиція

2 323 232,32 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Воловецької районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. Енергетиків, 12, вул. Будівельників, 2, вул. Будівельників, 8, вул. Будівельників, 5, Будівельників, 12 (тренажери), вул. Будівельників, 12, вул. Будівельників, 13, вул. Будівельників, 14, вул. Вишнева, вул. Зв'язку, 3, вул. Зв'язку, 5, вул. Юності, 11, вул. Юності, 15, просп. Дніпровський, 2, просп. Дніпровський, 17, просп. Дніпровський, 21, просп. Дніпровський, 23, просп. Дніпровський, 25, район набережної м. Українки, Обухівського району, Київської області)
Послуги з благоустрою (поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків з заміною частини конструкцій за адресами: вул. Соснова, 4, вул. Соснова, 5, вул. Соснова, 10, вул. Енергетиків, 5, вул. Енергетиків, 9, вул. Енергетиків, 9 Б, вул. Енергетиків, 10, вул. ...
Ім'я:
Юлія Шахова
E-mail: [email protected] Телефон: +380998540240 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24884653

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Поточний ремонт частини території з улаштуванням замощення КНП "1 територіальне медичне об’єднання м. Львова" на вул. В. Навроцького, 23
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 184 054,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 943 777,00 грн без ПДВ

Дивитись