«Капітальний ремонт будівлі Яблунівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Ярмакова, 1 в с. Яблунівка Прилуцького району Чернігівської області» (Код за ЕЗС ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).

Виділено коштів на 2020 рік- 4133372,00 грн. Фінансування робіт буде здійснюватися за рахунок: -субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок коштів відповідно субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду - 3720034,00 грн; - співфінансування в розмірі 10% - 413338, 00 грн. Решта коштів на дофінансування закупівлі, на даний час не відома.

Очікувана вартість

4 614 846,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 жовт. 2020 12:06

до 15 лист. 2020 00:00

Аукціон

з 16 лист. 2020 13:02

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 жовт. 2020 12:06 – 15 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
16 лист. 2020 13:02
Період уточнень:
30 жовт. 2020 12:06 – 5 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
15 лист. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
30 жовт. 2020 12:06 – 11 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 жовт. 2020 12:07

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Замовником допущено помилки в розділі повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, тим самим порушивши вимоги пунктів 8 та 9 частини 2 статті 21 Закону.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 лист. 2020 15:26
Не вказано 12 лист. 2020 15:26
Не вказано 12 лист. 2020 15:26
Електронний підпис 12 лист. 2020 15:28

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40314763
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 17500, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Київська, 98
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталіна Горбань
Володіння мовою:
Телефон:
+380954067305
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт будівлі Яблунівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини з застосуванням енергозберігаючих технологій по вул. Ярмакова, 1 в с. Яблунівка Прилуцького району Чернігівської області»

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 17500, Чернігівська область, місто Прилуки, вулиця Київська, 98

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 12:06
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 12:06
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 12:06
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 12:06
Документи закупівлі 30 жовт. 2020 12:06
Електронний підпис 30 жовт. 2020 12:07
Проєкт договору 30 жовт. 2020 12:06

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( календарні )
Опис:
Оплата проводиться тільки за фактично виконані роботи протягом 45-ти календарних днів, з моменту підписання Замовником представлених Виконавцем належно оформлених вищезазначених документів та рахунку на оплату, шляхом проміжних платежів, та тільки в межах бюджетних призначень та при умові надходження коштів на рахунок Замовника по даному об'єкту. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за надані роботи здійснюються при отриманні Замовником бюджетного призначення на фінансування цих робіт.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 614 846,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
23 074,23 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
23 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ПРИЛУЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).
Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої тех...
Ім'я:
Наталія Коханюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380988064241 ЄДРПОУ:
13713569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 375 194,44 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. ...
Ім'я:
Кульчицька Олена Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380964749646 ЄДРПОУ:
02357752

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 219 427,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
Ім'я:
Ганна Поліщук
E-mail: [email protected] Телефон: +380685167559 ЄДРПОУ:
03355749

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 355 348,50 грн без ПДВ

Дивитись