Поточний ремонт фасаду та заміна вікон лабораторії МІОМ з ТП-1 НТУ «ХПІ» літ. «АР-2» за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2 (інв. № 10131000007)

згiднo з тepмiнoлoгiєю дepжaвних будiвeльних нopм ДБН A.2.2-3:2014 «Склaд тa змiст пpoeктнoї дoкумeнтaцiї нa будiвництвo» Поточний ремонт фасаду та заміна вікон лабораторії МІОМ з ТП-1 НТУ «ХПІ» літ. «АР-2» за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2 (інв. № 10131000007). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Замовником вимагається надання учасником забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства).Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства).Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією

Очікувана вартість

930 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 жовт. 2020 14:20

до 15 лист. 2020 14:17

Аукціон

з 16 лист. 2020 13:52

до 16 лист. 2020 14:19

Кваліфікація

з 16 лист. 2020 14:19

до 26 лист. 2020 15:20

Пропозиції розглянуто

з 26 лист. 2020 15:20

до 9 груд. 2020 15:41

Подання пропозицій:
29 жовт. 2020 14:20 – 15 лист. 2020 14:17
Початок аукціону:
16 лист. 2020 13:52 – 16 лист. 2020 14:19
Період уточнень:
29 жовт. 2020 14:20 – 5 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
15 лист. 2020 14:17
Оскарження умов тендера:
29 жовт. 2020 14:20 – 11 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 лист. 2020 13:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071180
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61002, Харківська область, м. Харків, ВУЛИЦЯ КИРПИЧОВА, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валерій Костянтинович Клімов
Володіння мовою:
Телефон:
+380975974443
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт фасаду та заміна вікон лабораторії МІОМ з ТП-1 НТУ «ХПІ» літ. «АР-2» за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2 (інв. № 10131000007)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61002, Харківська область, м.Харків, вул. Кирпичова, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лист. 2020 14:19
Не вказано 16 лист. 2020 14:19
Не вказано 4 лист. 2020 13:34
Не вказано 29 жовт. 2020 14:20
Не вказано 29 жовт. 2020 14:20
Електронний підпис 29 жовт. 2020 14:21
Електронний підпис 29 жовт. 2020 14:21
Не вказано 4 лист. 2020 13:34

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
930 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 650,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
20 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Турбовець Юрій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380961923528 ЄДРПОУ:
25845497

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 лист. 2020 12:41
Електронний підпис 15 лист. 2020 12:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2020 12:39

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 16 лист. 2020 14:20
Протокол розгляду 23 лист. 2020 15:01
Електронний підпис 23 лист. 2020 15:03

Пропозиція

787 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Арсланалієв Каміль Абдуллаєвич
E-mail: [email protected] Телефон: +380577797844 ЄДРПОУ:
40398843

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лист. 2020 12:29
Кошторис 13 лист. 2020 11:29
Кошторис 13 лист. 2020 11:31
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:47
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:36
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 11:24
Електронний підпис 13 лист. 2020 12:29
Електронний підпис 13 лист. 2020 12:29
Електронний підпис 13 лист. 2020 12:29
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:40
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:43
Цінова пропозиція 13 лист. 2020 11:22
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:50
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:41
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 13:17
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:38
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 лист. 2020 11:26
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:45
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:56
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:42
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:39
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:36
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:42
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:49
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:44
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 лист. 2020 12:14
Підтвердження відповідності 13 лист. 2020 11:48

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 26 лист. 2020 15:21
Витяг з реєстру 23 лист. 2020 15:04
Електронний підпис 26 лист. 2020 15:20
Довідка 26 лист. 2020 17:23
Не вказано 26 лист. 2020 15:20

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 груд. 2020 15:41
Не вказано 9 груд. 2020 15:10

Пропозиція

815 350,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Рзаєв Закир
E-mail: [email protected] Телефон: +380505253082 ЄДРПОУ:
30884351

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лист. 2020 15:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 15:09
Цінова пропозиція 14 лист. 2020 15:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 15:09
Електронний підпис 14 лист. 2020 15:15
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 15:09

Пропозиція

838 672,80 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут»

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт електричних мереж /електрощитових житлового будинку за адресою:вул. Симиренка, 14-Б (підготовка об'єктівдоопалювального сезону та заходи зенергозбереження)
Капітальний ремонт електричних мереж /електрощитових житлового будинку за адресою:вул. Симиренка, 14-Б (підготовка об'єктівдоопалювального сезону та заходи зенергозбереження)
Ім'я:
Ігор Шевчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380444242514, +380444243597 ЄДРПОУ:
39408088

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 257 774,00 грн з ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт центрального Монументу на території міжнародного Меморіалу жертв тоталітаризму 1937–1941 років Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 34
Капітальний ремонт центрального Монументу на території міжнародного Меморіалу жертв тоталітаризму 1937–1941 років Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 34
Ім'я:
Шотик Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442533571 Факс:
+380442530355
Веб сайт: ЄДРПОУ:
35371053

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 542 010,00 грн без ПДВ

Дивитись
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, 27 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, 27 у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного ...
Ім'я:
Ткачик Віта Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380681450982 ЄДРПОУ:
35756919

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

685 580,80 грн з ПДВ

Дивитись