Поточний ремонт лабораторії НІЛ ТВН і ПТ НТУ «ХПІ» (вимощення, приямки) літ. «У-4» за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2 (інв. № 10131000003)

згiднo з тepмiнoлoгiєю дepжaвних будiвeльних нopм ДБН A.2.2-3:2014 «Склaд тa змiст пpoeктнoї дoкумeнтaцiї нa будiвництвo» Поточний ремонт лабораторії НІЛ ТВН і ПТ НТУ «ХПІ» (вимощення, приямки) літ. «У-4» за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2 (інв. № 10131000003). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Замовником вимагається надання учасником забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства).Учасник, під час подання тендерної пропозиції, одночасно надає забезпечення тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії (електронний документ, створений відповідно до вимог діючого законодавства).Строк дії забезпечення тендерної пропозиції - 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається учаснику у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.

Очікувана вартість

382 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 жовт. 2020 14:01

до 17 лист. 2020 13:47

Аукціон

з 18 лист. 2020 11:41

до 18 лист. 2020 12:02

Кваліфікація

з 18 лист. 2020 12:02

до 25 лист. 2020 14:54

Пропозиції розглянуто

з 25 лист. 2020 14:54

до 9 груд. 2020 15:43

Подання пропозицій:
29 жовт. 2020 14:01 – 17 лист. 2020 13:47
Початок аукціону:
18 лист. 2020 11:41 – 18 лист. 2020 12:02
Період уточнень:
29 жовт. 2020 14:01 – 7 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
17 лист. 2020 13:47
Оскарження умов тендера:
29 жовт. 2020 14:01 – 13 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
4 лист. 2020 13:31

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071180
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61002, Харківська область, м. Харків, ВУЛИЦЯ КИРПИЧОВА, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валерій Костянтинович Клімов
Володіння мовою:
Телефон:
+380975974443
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт лабораторії НІЛ ТВН і ПТ НТУ «ХПІ» (вимощення, приямки) літ. «У-4» за адресою: м. Харків, вул. Кирпичова, 2 (інв. № 10131000003)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61002, Харківська область, м.Харків, вул. Кирпичова, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 лист. 2020 12:02
Не вказано 18 лист. 2020 12:02
Електронний підпис 29 жовт. 2020 14:04
Електронний підпис 29 жовт. 2020 14:04
Не вказано 4 лист. 2020 13:27
Не вказано 4 лист. 2020 13:27
Документи закупівлі 29 жовт. 2020 14:01
Проєкт договору 29 жовт. 2020 14:01

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
382 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 910,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
10 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Арсланалієв Каміль Абдуллаєвич
E-mail: [email protected] Телефон: +380577797844 ЄДРПОУ:
40398843

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лист. 2020 15:02
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 14:56
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 13:00
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 13:03
Кошторис 16 лист. 2020 11:55
Цінова пропозиція 16 лист. 2020 11:45
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:43
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 лист. 2020 11:36
Електронний підпис 16 лист. 2020 15:02
Електронний підпис 16 лист. 2020 15:02
Електронний підпис 16 лист. 2020 15:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2020 12:25
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:54
Підтвердження відповідності 4 груд. 2020 13:20
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:47
Кошторис 16 лист. 2020 11:48
Кошторис 16 лист. 2020 11:57
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:46
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:37
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:31
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:59
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:51
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:39
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:43
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 лист. 2020 12:26
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:31
Підтвердження відповідності 16 лист. 2020 12:36

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Довідка 25 лист. 2020 15:56
Не вказано 25 лист. 2020 14:52
Довідка 25 лист. 2020 14:55
Електронний підпис 25 лист. 2020 14:54
Витяг з реєстру 18 лист. 2020 12:03

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 груд. 2020 15:42
Не вказано 9 груд. 2020 15:34

Пропозиція

334 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Рзаєв Закир
E-mail: [email protected] Телефон: +380505253082 ЄДРПОУ:
30884351

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лист. 2020 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 15:20
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 лист. 2020 15:20
Електронний підпис 14 лист. 2020 15:20
Підтвердження відповідності 14 лист. 2020 15:20
Цінова пропозиція 14 лист. 2020 15:20

Пропозиція

339 200,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут»

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонт приміщення актового залу ЛСЗШ І-ІІІ ступені №7 Львівської міської ради на вул. Б.Хмельницького,132 у м. Львові (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Послуги з поточного ремонт приміщення актового залу ЛСЗШ І-ІІІ ступені №7 Львівської міської ради на вул. Б.Хмельницького,132 у м. Львові (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Дмитрух Ірина Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322522006,380974092624 ЄДРПОУ:
23887253

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 471,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

240 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Худа Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969155803 ЄДРПОУ:
42133517

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

477 288,00 грн без ПДВ

Дивитись