«Капітальний ремонт фасаду інфекційного корпусу Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області. Коригування»

Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій здійснюється на основі єдиного критерію – ціна пропозиції. Питома вага цінового критерію – 100 %. Методика оцінки: Оцінка пропозицій проводиться за цінами пропозицій з врахування податку на додану вартість (з ПДВ). Найбільш економічно вигідною пропозицією визнається така, ціна якої є найнижча за результатами проведення електронного аукціону. У разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично стає найбільш економічно вигідною пропозицією. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі детально наведена в приєднаному файлі

Очікувана вартість

562 045,40 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 27 жовт. 2020 17:33

до 2 лист. 2020 14:00

Прийом пропозицій

з 2 лист. 2020 14:00

до 5 лист. 2020 14:00

Аукціон

з 6 лист. 2020 14:37

до 6 лист. 2020 14:58

Кваліфікація

з 6 лист. 2020 14:58

до 9 лист. 2020 17:52

Пропозиції розглянуто

з 9 лист. 2020 17:52

до 13 лист. 2020 15:50

Подання пропозицій:
2 лист. 2020 14:00 – 5 лист. 2020 14:00
Початок аукціону:
6 лист. 2020 14:37 – 6 лист. 2020 14:58
Період уточнень:
27 жовт. 2020 17:33 – 2 лист. 2020 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01995137
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський район, селище міського типу Голованівськ ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Миколаївна Лапчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380525221603
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт фасаду інфекційного корпусу Голованівської ЦРЛ по вул. Незалежності, 2 в смт. Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області. Коригування»

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 26500, Кіровоградська область, Голованівський р-н, смт. Голованівськ, вул. Незалежності, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 жовт. 2020 17:33
Не вказано 27 жовт. 2020 17:33
Не вказано 6 лист. 2020 14:58
Не вказано 6 лист. 2020 14:58
Електронний підпис 27 жовт. 2020 17:36

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
562 045,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 810,23 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Бойченко Володимир Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380979892613 ЄДРПОУ:
34977706

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лист. 2020 10:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Цінова пропозиція 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Кошторис 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Електронний підпис 5 лист. 2020 10:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 10:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 9 лист. 2020 17:49
Електронний підпис 9 лист. 2020 17:52

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 лист. 2020 15:49
Підписаний договір 13 лист. 2020 15:48

Пропозиція

492 378,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Іван Томашевський
E-mail: [email protected] Телефон: +380976793544 ЄДРПОУ:
2429305636

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лист. 2020 13:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 5 лист. 2020 13:33
Електронний підпис 5 лист. 2020 13:37

Пропозиція

494 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонт приміщення актового залу ЛСЗШ І-ІІІ ступені №7 Львівської міської ради на вул. Б.Хмельницького,132 у м. Львові (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Послуги з поточного ремонт приміщення актового залу ЛСЗШ І-ІІІ ступені №7 Львівської міської ради на вул. Б.Хмельницького,132 у м. Львові (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Дмитрух Ірина Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322522006,380974092624 ЄДРПОУ:
23887253

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 471,67 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Худа Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969155803 ЄДРПОУ:
42133517

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

477 288,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Ім'я:
Анастасія Близнюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380954845192 ЄДРПОУ:
41066102

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

951 224,00 грн без ПДВ

Дивитись