Стерилізація безпритульних тварин (собак) для зменшення чисельності їх популяції, профілактична вакцинація тварин від сказу, ревакцинація тварин з метою підтримки штучного імунітету, ідентифікація тварин електронним мікрочипом, затримання тварин для надання ветеринарних послуг, перетримка та повернення тварин до місця їх постійного перебування

• Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). • Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: критерії оцінки: ціна; питома вага критерію - 100%; у зв’язку з застосуванням єдиного критерію оцінки: «ціна», методика оцінки пропозицій не передбачається. • Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. • Інша інформація - у завантажених файлах до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

195 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 23 жовт. 2020 15:15

до 29 жовт. 2020 00:00

Прийом пропозицій

з 29 жовт. 2020 16:00

до 5 лист. 2020 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 5 лист. 2020 10:04

до 6 лист. 2020 14:54

Пропозиції розглянуто

з 6 лист. 2020 14:54

до 25 лист. 2020 17:02

Подання пропозицій:
29 жовт. 2020 16:00 – 5 лист. 2020 10:00
Період уточнень:
23 жовт. 2020 15:15 – 29 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37928583
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93300, Луганська область, м. Попасна, вул. Первомайська, 34
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Петрівна Непийвода
Володіння мовою:
Телефон:
+380508434891
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Стерилізація безпритульних тварин (собак) для зменшення чисельності їх популяції, профілактична вакцинація тварин від сказу, ревакцинація тварин з метою підтримки штучного імунітету, ідентифікація тварин електронним мікрочипом, затримання тварин для надання ветеринарних послуг, перетримка та повернення тварин до місця їх постійного перебування

Код ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділах

Кількість:

80 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 93300, Луганська область, Попаснянський район, місто Попасна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2020 15:15
Проєкт договору 23 жовт. 2020 15:15
Технічні специфікації 23 жовт. 2020 15:15
Не вказано 23 жовт. 2020 15:15
Електронний підпис 23 жовт. 2020 15:22

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
3 ( робочі )
Опис:
Розрахунки проводяться протягом 3-х робочих днів після підписання акту наданих послуг шляхом 100% перерахування коштів Замовником у безготівковій формі на розрахунковий рахунок Виконавця. Місцезнаходження замовника: 93300, Україна, Луганська область, Попаснянський район, місто Попасна, вул. Первомайська, будинок 34. Вид закупівлі: спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки: ціна; питома вага критерію - 100%.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
195 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
975,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Огороднікова Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675733575 ЄДРПОУ:
41176770

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 лист. 2020 09:46
Не вказано 5 лист. 2020 09:46

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 лист. 2020 14:52
Електронний підпис 6 лист. 2020 14:54

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 25 лист. 2020 16:52
Електронний підпис 25 лист. 2020 17:02

Пропозиція

195 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Попаснянське комунальне підприємство "СКП"

Вас може зацікавити

Лабораторні тварини (щури лінії Вістар та лабораторні миші нелінійні) (Код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 99999999-9 Не відображене в інших розділах)
Лабораторні тварини (щури лінії Вістар та лабораторні миші нелінійні) (Код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 99999999-9 Не відображене в інших розділах)
Ім'я:
Темненко Софія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380662077104 ЄДРПОУ:
00485670

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петров Валентин Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380679169879 ЄДРПОУ:
00260652
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

146 760,00 грн з ПДВ

Дивитись