Медичні матеріали

Medical materials

Очікувана вартість

373 020,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 жовт. 2020 16:32

до 23 лист. 2020 16:37

Прекваліфікація

з 23 лист. 2020 16:38

до 10 груд. 2020 00:00

Аукціон

з 10 груд. 2020 11:14

до 10 груд. 2020 11:47

Кваліфікація

з 10 груд. 2020 11:47

до 11 груд. 2020 11:56

Пропозиції розглянуто

з 11 груд. 2020 11:56

до 23 груд. 2020 14:15

Подання пропозицій:
22 жовт. 2020 16:32 – 23 лист. 2020 16:37
Початок аукціону:
10 груд. 2020 11:14 – 10 груд. 2020 11:47
Період уточнень:
22 жовт. 2020 16:32 – 13 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
23 лист. 2020 16:37
Оскарження умов тендера:
22 жовт. 2020 16:32 – 19 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
23 жовт. 2020 11:53

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05480996
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41835, Сумська область, с Кальченки Білопільський район, вул. Центральна, 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Павлюченко Галина Олександрівна (Pavlyuchenko Halyna Oleksandrivna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380542700400
E-mail:
Факс:
+380542700400
Додаткові контакти
Ім'я:
Невдачина Тетяна Олександрівна (Nevdachyna Tetiana)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380954864266
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Простирадло для операційного столу 210*160 стерильне одноразового використання (НК 024:2019 33549)

The sheet for an operating table 210 * 160 is sterile disposable

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

6 000 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м. Суми, вул. Привокзальна 31
2

Шапочка – берет медична, одноразового використання ( НК 024:2019 32297)

Hat - medical beret, disposable (NK 024: 2019 32297)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

2 700 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м. Суми, вул. Привокзальна 31
3

Бахіли, одноразового використання ( НК 024:61937)

Shoe covers, disposable (NK 024: 61937)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

5 400 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м. Суми, вул. Привокзальна 31
4

Пелюшка памперсна суперпоглинаюча 90*60, одноразова (НК 024:2019 33549)

Diaper diaper super-absorbing 90 * 60, disposable (NK 024: 2019 33549)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

9 000 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 40022, Сумська область, м. Суми, вул. Привокзальна 31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 22 жовт. 2020 16:33
Не вказано 23 жовт. 2020 08:40
Документи закупівлі 22 жовт. 2020 16:33
Документи закупівлі 22 жовт. 2020 16:33
Електронний підпис 22 жовт. 2020 16:45
Електронний підпис 22 жовт. 2020 16:45
Не вказано 10 груд. 2020 11:47
Не вказано 10 груд. 2020 11:47

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
373 020,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 730,20 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Попередня кваліфікація учасників

Протокол кваліфікації сформовано Протокол кваліфікації сформ. 4 груд. 2020 р.

Ім'я:
Юрій Арістов
E-mail: [email protected] Телефон: +380979928479,+380664648456 ЄДРПОУ:
23291827

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 лист. 2020 11:09
Цінова пропозиція 17 лист. 2020 11:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 11:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08
Технічні специфікації 17 лист. 2020 11:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08
Електронний підпис 17 лист. 2020 11:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 лист. 2020 16:38

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Шмаль Маріанна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508402027 ЄДРПОУ:
2813609280

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 19 лист. 2020 13:34
Технічні специфікації 19 лист. 2020 13:34
Технічні специфікації 19 лист. 2020 13:34
Технічні специфікації 19 лист. 2020 13:34
Технічні специфікації 19 лист. 2020 13:34
Електронний підпис 19 лист. 2020 13:38

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 лист. 2020 16:39

Статус:

дискваліфіковано
оцінка тендерних пропозицій/пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації/оголошенні про проведення закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону таким чином відкрита цінова пропозиція Учасника із зазначенням ціни пропозиції є недоцільною на стадії пре-кваліфікації
Ім'я:
Копосова Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380675763417 ЄДРПОУ:
2102703188

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 10:03
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 10:03
Електронний підпис 20 лист. 2020 10:04
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Електронний підпис 20 лист. 2020 10:04
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 лист. 2020 16:39

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Олена Каплун
E-mail: [email protected] Телефон: +380675422704,+380500555303 ЄДРПОУ:
39115519
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 15:52
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 15:52
Електронний підпис 20 лист. 2020 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Технічні специфікації 20 лист. 2020 15:52
Технічні специфікації 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 груд. 2020 13:36
Електронний підпис 20 лист. 2020 15:57
Електронний підпис 20 лист. 2020 15:57

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 лист. 2020 16:40

Статус:

допущений до участі
Ім'я:
Павло Самойлов
E-mail: [email protected] Телефон: +380992915552 ЄДРПОУ:
2428511634
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Електронний підпис 23 лист. 2020 10:43
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 10:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 10:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Електронний підпис 23 лист. 2020 10:43

Протокол доступу до торгів

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Витяг з реєстру 23 лист. 2020 16:40

Статус:

допущений до участі

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Копосова Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380675763417 ЄДРПОУ:
2102703188

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лист. 2020 10:04
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 10:03
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 10:03
Електронний підпис 20 лист. 2020 10:04
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03
Електронний підпис 20 лист. 2020 10:04
Технічні специфікації 20 лист. 2020 10:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 груд. 2020 11:46
Витяг з реєстру 10 груд. 2020 11:47
Довідка 11 груд. 2020 11:57
Довідка 15 груд. 2020 09:03
Довідка 15 груд. 2020 12:07
Електронний підпис 11 груд. 2020 11:53

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 груд. 2020 14:08
Електронний підпис 23 груд. 2020 14:14

Пропозиція

225 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Павло Самойлов
E-mail: [email protected] Телефон: +380992915552 ЄДРПОУ:
2428511634
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 лист. 2020 10:43
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Електронний підпис 23 лист. 2020 10:43
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Цінова пропозиція 23 лист. 2020 10:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 10:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Підтвердження відповідності 23 лист. 2020 10:42
Електронний підпис 23 лист. 2020 10:43

Пропозиція

225 878,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Юрій Арістов
E-mail: [email protected] Телефон: +380979928479,+380664648456 ЄДРПОУ:
23291827

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лист. 2020 11:09
Електронний підпис 17 лист. 2020 11:09
Цінова пропозиція 17 лист. 2020 11:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08
Підтвердження відповідності 17 лист. 2020 11:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08
Технічні специфікації 17 лист. 2020 11:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08
Електронний підпис 17 лист. 2020 11:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2020 11:08

Пропозиція

300 210,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Олена Каплун
E-mail: [email protected] Телефон: +380675422704,+380500555303 ЄДРПОУ:
39115519
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лист. 2020 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 15:52
Цінова пропозиція 20 лист. 2020 15:52
Електронний підпис 20 лист. 2020 15:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лист. 2020 15:52
Технічні специфікації 20 лист. 2020 15:52
Технічні специфікації 20 лист. 2020 15:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 груд. 2020 13:36
Електронний підпис 20 лист. 2020 15:57
Електронний підпис 20 лист. 2020 15:57

Пропозиція

323 460,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер

Вас може зацікавити

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Ім'я:
Маланчук Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956992704,380956992704 ЄДРПОУ:
02003600

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

284 280,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пробірки лабораторні (не вакуумні): стерильні, об’єм 4,5 мл, з наповнювачем — натрію хлорид 0,9%, з гвинтовою кришкою, пласким дном і стійкою базою, прозорі, без градуювання, для роботи зі світлочутливими матеріалами, нецентрифужні, з прямим краєм
Пробірки лабораторні (не вакуумні): стерильні, об’єм 4,5 мл, з наповнювачем — натрію хлорид 0,9%, з гвинтовою кришкою, пласким дном і стійкою базою, прозорі, без градуювання, для роботи зі світлочутливими матеріалами, нецентрифужні, з прямим краєм
Ім'я:
Людмила Дейнек
E-mail: [email protected] Телефон: +0332773111 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01983163
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

394 654,21 грн без ПДВ

Дивитись
Інфузійна помпа, Регульована, Ємність, мл: 275, стерильна
Інфузійна помпа, Регульована, Ємність, мл: 275, стерильна
Ім'я:
Анастасія Бажецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380673563622 ЄДРПОУ:
05484161
31
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

505 000,00 грн без ПДВ

Дивитись