Запасні частини до автомобіля
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Технічні вимоги).
з 21 жовт. 2020 17:34
до 27 жовт. 2020 10:00
з 27 жовт. 2020 10:00
до 4 лист. 2020 00:00
з 4 лист. 2020 00:01
до 11 лист. 2020 17:25
з 11 лист. 2020 17:25
до 30 лист. 2020 15:08
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Запасні частини до автомобіля
Код ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
|
Кількість: 209 шт |
Період доставки:
до 18 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 18035, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Дахнівська, будинок, 10А |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 21 жовт. 2020 17:35 | |
| Електронний підпис | 21 жовт. 2020 17:47 | |
| Документи закупівлі | 21 жовт. 2020 17:35 | |
| Технічні специфікації | 21 жовт. 2020 17:35 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 лист. 2020 17:19 |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Електронний підпис | 2 лист. 2020 17:19 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 | |
| Не вказано | 2 лист. 2020 17:17 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 11 лист. 2020 17:24 | |
| Електронний підпис | 11 лист. 2020 17:25 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 30 лист. 2020 15:02 | |
| Електронний підпис | 30 лист. 2020 15:07 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській областіВас може зацікавити
164 142,57 грн без ПДВ
Дивитись93 990,00 грн без ПДВ
Дивитись183 504,00 грн без ПДВ
Дивитись