Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вул. Мічуріна, 45 Дніпропетровська обл. Дніпровський р-н , смт. Слобожанське [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 45453000-7: (Капітальний ремонт і реставрація)]

Очікувана вартість

1 036 156,74 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 13 жовт. 2020 15:09

до 20 жовт. 2020 14:51

Прийом пропозицій

з 20 жовт. 2020 14:51

до 23 жовт. 2020 14:59

Аукціон

з 26 жовт. 2020 11:08

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 жовт. 2020 14:51 – 23 жовт. 2020 14:59
Початок аукціону:
26 жовт. 2020 11:08
Період уточнень:
13 жовт. 2020 15:09 – 20 жовт. 2020 14:51

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити процедуру відкритих торгів згідно предмету закупівлі Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вул. Мічуріна, 45 Дніпропетровська обл. Дніпровський р-н , смт. Слобожанське [за кодом CPV за ДК 021:2015 - 45453000-7: (Капітальний ремонт і реставрація)] з підстави, що передбачена згідно п. 2 ч.17 ст. 14 Закону, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 жовт. 2020 14:42
Не вказано 21 жовт. 2020 14:41

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42882959
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52005, Дніпропетровська область, селище міського типу Слобожанське, вул. МІічуріна, буд. 49, кв. 10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Кислиця
Володіння мовою:
Телефон:
+380965501887
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт даху по вул. Мічуріна, 45 Дніпропетровська обл. Дніпровський район , смт. Слобожанське

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

22 жовт. 2020 – 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 52005, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Мічуріна, буд. 45

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 13 жовт. 2020 15:09
Технічні специфікації 13 жовт. 2020 15:09
Кошторис 13 жовт. 2020 15:09
Електронний підпис 13 жовт. 2020 15:32

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 036 156,74 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 180,78 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ "РАНЕТ"

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт вхідної групи (дотримання умов доступності маломобільних груп населення) та частини приміщень адміністративної будівлі старостинського округу з центром в с. Олешин, за адресою: с. Олешин Хмельницького району, вул. Волонтерська, 2-А, код ДК 021:2015-45453000-7, код ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Капітальний ремонт вхідної групи (дотримання умов доступності маломобільних груп населення) та частини приміщень адміністративної будівлі старостинського округу з центром в с. Олешин, за адресою: с. Олешин Хмельницького району, вул. Волонтерська, 2-А, код ДК 0...
Ім'я:
Павло Монастирський
E-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04060772
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 249 966,17 грн без ПДВ

Дивитись
Ремонт (реставраційний) пам’ятки історії – Братської могили радянських воїнів (Охоронний № 3713-Ха), за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська
Ремонт (реставраційний) пам’ятки історії – Братської могили радянських воїнів (Охоронний № 3713-Ха), за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська
Ім'я:
Вадим Кабішев
E-mail: [email protected] Телефон: +380576330115 ЄДРПОУ:
04059496

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 008 766,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт приміщень, ґанку та об'єктів благоустрою території Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: вул. Василя Барки, буд. 29, м. Дніпро - заходи зі створення безбар'єрного простору
Капітальний ремонт приміщень, ґанку та об'єктів благоустрою території Дніпровського ліцею № 137 Дніпровської міської ради за адресою: вул. Василя Барки, буд. 29, м. Дніпро - заходи зі створення безбар'єрного простору
Ім'я:
Світлана МОЛЧАНОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506248
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 709 989,00 грн без ПДВ

Дивитись