Ремонт ескалаторів, траволаторів (траволатор МS-43, ескалатора ЕS-42)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додатки до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею; Акт обстеження технічного стану від 14.08.2020 № 65-26/2-139; Акт обстеження технічного стану від 14.09.2020 № 65-26/2-158. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» .

Очікувана вартість

216 666,67 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 13 жовт. 2020 13:06

до 20 жовт. 2020 09:30

Прийом пропозицій

з 21 жовт. 2020 00:00

до 28 жовт. 2020 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 28 жовт. 2020 12:02

до 4 лист. 2020 09:55

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 жовт. 2020 00:00 – 28 жовт. 2020 12:00
Період уточнень:
13 жовт. 2020 13:06 – 20 жовт. 2020 09:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20572069
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кобилінський Анатолій Віталійович
Володіння мовою:
Телефон:
+380442817417
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Заміна датчиків обертів двигуна з послідуючим програмуванням його на траволаторі

Код ДК 021:2015: 50740000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ескалаторів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 30 черв. 2021

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспіль-7, Бориспільський район, ДП МА "Бориспіль"
2

Заміна поручня

Код ДК 021:2015: 50740000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ескалаторів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 30 черв. 2021

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспіль-7, Бориспільський район, ДП МА "Бориспіль"

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 жовт. 2020 13:06
Не вказано 13 жовт. 2020 13:05
Не вказано 13 жовт. 2020 13:05
Не вказано 13 жовт. 2020 13:05
Не вказано 13 жовт. 2020 13:05

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання Сторонами Акту наданих Послуг перераховує на поточний рахунок Виконавця 100% ціни фактично наданих Послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
216 666,67 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 085,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Гавриленко Людмила Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380445831500, ЄДРПОУ:
34933962

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 жовт. 2020 12:59
Електронний підпис 27 жовт. 2020 12:59
Електронний підпис 27 жовт. 2020 12:59
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Технічні специфікації 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Цінова пропозиція 27 жовт. 2020 12:40
Цінова пропозиція 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2020 12:40

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 лист. 2020 09:54
Електронний підпис 4 лист. 2020 09:55

Пропозиція

212 666,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"