Лот 1 : Кушетка процедурна з регульованим підголовником ((код НК 024:2019- 34852 Стіл/кушетка масажний, без електроживлення, портативний) , номенклатура ДК 021:2015: 33192140-5 Кушетка для психіатричних кабінетів); Лот 2 : Крісло сорбційне ((код НК 024:2019 - 10789 Донорське крісло/донорська кушетка) , номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення , крім ліжок і столів); Лот 3: Столик інструментальний ((код НК 024:2019 - 13959 Стіл для хірургічних інструментів), номенклатура ДК 021:2015: 33192200-4 Медичні столи)); Лот 4: Шафа медична однодверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів); Лот 5: Шафа медична дводверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів); Лот 6: Негатоскоп ((код НК 024:2019 - 35823 Негатоскоп медичний, з електроживленням), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів)

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. номенклатура ДК 021:2015:33190000- 8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Лот 1 : Кушетка процедурна з регульованим підголовником ((код НК 024:2019- 34852 Стіл/кушетка масажний, без електроживлення, портативний) , номенклатура ДК 021:2015: 33192140-5 Кушетка для психіатричних кабінетів); Лот 2 : Крісло сорбційне ((код НК 024:2019 - 10789 Донорське крісло/донорська кушетка) , номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення , крім ліжок і столів); Лот 3: Столик інструментальний ((код НК 024:2019 - 13959 Стіл для хірургічних інструментів), номенклатура ДК 021:2015: 33192200-4 Медичні столи)); Лот 4: Шафа медична однодверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів); Лот 5: Шафа медична дводверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів); Лот 6: Негатоскоп ((код НК 024:2019 - 35823 Негатоскоп медичний, з електроживленням), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Очікувана вартість

157 900,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 8 жовт. 2020 19:19

до 26 жовт. 2020 00:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
8 жовт. 2020 19:19 – 26 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
8 жовт. 2020 19:19 – 16 жовт. 2020 01:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
26 жовт. 2020 00:00
Оскарження умов тендера:
8 жовт. 2020 19:19 – 22 жовт. 2020 01:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
8 жовт. 2020 19:22

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель :предмет закупівлі в річному плані не співпадає з предметом закупівлі в оголошенні

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 жовт. 2020 20:47
Не вказано 19 жовт. 2020 20:46

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43360571
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68003, Одеська область, м. Чорноморськ, просп. МИРУ, буд. 33
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Яна Кушнерик
Володіння мовою:
Телефон:
+380976057159
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Кушетка процедурна з регульованим підголовником ((код НК 024:2019- 34852 Стіл/кушетка масажний, без електроживлення, портативний) , номенклатура ДК 021:2015: 33192140-5 Кушетка для психіатричних кабінетів)

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Лот 1 : Кушетка процедурна з регульованим підголовником ((код НК 024:2019- 34852 Стіл/кушетка масажний, без електроживлення, портативний) , номенклатура ДК 021:2015: 33192140-5 Кушетка для психіатричних кабінетів). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

9 900,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
2

Лот 2 : Крісло сорбційне ((код НК 024:2019 - 10789 Донорське крісло/донорська кушетка) , номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення , крім ліжок і столів)

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Лот 2 : Крісло сорбційне ((код НК 024:2019 - 10789 Донорське крісло/донорська кушетка) , номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення , крім ліжок і столів). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

68 500,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
3

Столик інструментальний ((код НК 024:2019 - 13959 Стіл для хірургічних інструментів), номенклатура ДК 021:2015: 33192200-4 Медичні столи))

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Лот 3 Столик інструментальний ((код НК 024:2019 - 13959 Стіл для хірургічних інструментів), номенклатура ДК 021:2015: 33192200-4 Медичні столи)). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

17 500,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
4

Шафа медична однодверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів)

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Лот 4 Шафа медична однодверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

33 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
5

Шафа медична дводверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів)

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Лот 5 Шафа медична однодверна ((код НК 024:2019 - 10535 Медична шафа), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.. Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

22 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
6

Негатоскоп ((код НК 024:2019 - 35823 Негатоскоп медичний, з електроживленням), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів)

Місцезнаходження замовника: 68003, Одеська обл., м. Чорноморськ, пр-т Миру, 33; категорія замовника: відповідно до п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" , в новій редакції від 19.09.2019 р. - органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; вид закупівлі: відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Лот 6 Негатоскоп ((код НК 024:2019 - 35823 Негатоскоп медичний, з електроживленням), номенклатура ДК 021:2015: 33192300-5 Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів). Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.. Єдиним критерієм оцінки даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію -100%). Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції складаються українською мовою.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

7 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 8 жовт. 2020 19:19
Не вказано 8 жовт. 2020 19:19
Документи закупівлі 8 жовт. 2020 19:19
Електронний підпис 8 жовт. 2020 19:22
Електронний підпис 8 жовт. 2020 19:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
157 900,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Ім'я:
Кубрак Світлана Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380990977853 ЄДРПОУ:
03190277

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

244 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Медичні ліжка, ноші медичні: Код ДК 021:2015: 33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (НК 024:2023: 34870 – електричне лікарняне ліжко, 35843 – ноші на колесах для швидкої допомоги ручні)
Ім'я:
Кубрак Світлана Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380990977853 ЄДРПОУ:
03190277

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

244 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне (62893 - Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень/Z12011301- ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ)
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне (62893 - Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень/Z12011301- ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ)
Ім'я:
Андрій Дядічкін
E-mail: [email protected] Телефон: +380487258212 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08199969
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

203 850,00 грн без ПДВ

Дивитись