ДБН А.2.2-3:2014. «Поточний ремонт фасаду будівлі сільської ради за адресою: вул. Миру, буд. 59, с. Ладиги Старокостянтинівського р-ну Хмельницької області» (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. У разі надання учасником сканкопій будь-яких документів іноземною мовою, виданих сторонніми установами та підприємствами, то такі документи повинні бути перекладені українською мовою та обов’язково завірені підписом та печаткою (у разі її використання) бюро перекладів, або нотаріусом. Тексти повинні бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

163 652,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 жовт. 2020 23:13

до 13 жовт. 2020 17:00

Прийом пропозицій

з 13 жовт. 2020 17:00

до 19 жовт. 2020 17:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 19 жовт. 2020 17:02

до 20 жовт. 2020 17:31

Пропозиції розглянуто

з 20 жовт. 2020 17:31

до 23 жовт. 2020 17:34

Подання пропозицій:
13 жовт. 2020 17:00 – 19 жовт. 2020 17:00
Період уточнень:
7 жовт. 2020 23:13 – 13 жовт. 2020 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04405337
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 31183, Хмельницька область, Старокостянтинівський район село Ладиги, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
БІЛИЙ ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Володіння мовою:
Телефон:
+380385475117
E-mail:
Факс:
+380385475149

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДБН А.2.2-3:2014. «Поточний ремонт фасаду будівлі сільської ради за адресою: вул. Миру, буд. 59, с. Ладиги Старокостянтинівського р-ну Хмельницької області» (за кодом CPV за ДК 021:2015 - 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 31183, Хмельницька область, Старокостянтинівський р-н, село Ладиги, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 59, (відповідно до умов проектної документації та технічного завдання)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 жовт. 2020 23:35
Документи закупівлі 7 жовт. 2020 23:14
Проєкт договору 7 жовт. 2020 23:14
Документи закупівлі 7 жовт. 2020 23:14
Технічні специфікації 7 жовт. 2020 23:14
Документи закупівлі 7 жовт. 2020 23:14
Документи закупівлі 7 жовт. 2020 23:14
Документи закупівлі 7 жовт. 2020 23:14

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за цим Договором проводяться шляхом оплати за фактично надані послуги протягом 30 календарних днів на підставі акту наданих послуг

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
163 652,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 636,52 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Кукурудза Олександр Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673833491 ЄДРПОУ:
43000449

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 жовт. 2020 10:59
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Електронний підпис 19 жовт. 2020 10:59
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:56
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:58
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 16:57
Не вказано 19 жовт. 2020 10:57

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 жовт. 2020 17:17
Ліцензія 20 жовт. 2020 16:53

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 жовт. 2020 17:34
Підписаний договір 23 жовт. 2020 17:12

Пропозиція

163 626,83 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ЛАДИГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Поточний ремонт ганку КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості "Крила" ДМР за адресою: м.Дніпро, ж/м Тополя 1, буд. 8А
Поточний ремонт ганку КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості "Крила" ДМР за адресою: м.Дніпро, ж/м Тополя 1, буд. 8А
Ім'я:
Вєльчева Людмила Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380676330811 ЄДРПОУ:
23642178

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 834,73 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Послуги з поточного ремонту: утеплення віконних та дверних відкосів в приміщенні Носівського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Носівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул.. Воскресенська, 11, м. Носівка, Чернігівська область, код 45450000-...
Ім'я:
Ірина ПУСТОВГАР
E-mail: [email protected] Телефон: +380972797994 ЄДРПОУ:
34593867

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

203 119,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку ВК "ЖЕК "НОВОБУД-КОМФОРТ" за адресою: шосе Салтівське, 264-Б, місто Харків (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Пилипенко Арина
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252660 ЄДРПОУ:
43927048

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

94 491,33 грн без ПДВ

Дивитись