Поточний ремонт приміщення міської публічної бібліотеки-філіалу № 2 в м. Костопіль по вул. Котляревського,26а

Категорія замовника. Юридична особа, яка забезпечує потреби територіальної громади. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції. Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати). Не вимагається. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Згідно Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Невід’ємними частинами оголошення є додатки: Додаток № 1. Вимоги до предмета закупівлі (інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі). Додаток № 2. Проєкт договору про закупівлю. Додаток № 3. Вимоги до учасників та інші вимоги. Питання, що не висвітленні у цьому оголошенні та його додатках, регулюються Законом України «Про публічні закупівлі», а також іншими чинними нормативно- правовими актами України.

Очікувана вартість

100 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 жовт. 2020 17:53

до 12 жовт. 2020 17:57

Прийом пропозицій

з 12 жовт. 2020 17:57

до 21 жовт. 2020 17:57

Аукціон

з 22 жовт. 2020 14:02

до 22 жовт. 2020 14:30

Кваліфікація

з 22 жовт. 2020 14:30

до 27 жовт. 2020 15:32

Пропозиції розглянуто

з 27 жовт. 2020 15:32

до 9 лист. 2020 17:29

Подання пропозицій:
12 жовт. 2020 17:57 – 21 жовт. 2020 17:57
Початок аукціону:
22 жовт. 2020 14:02 – 22 жовт. 2020 14:30
Період уточнень:
6 жовт. 2020 17:53 – 12 жовт. 2020 17:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05458991
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35000, Рівненська область, місто Костопіль, вулиця Руданського,4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Козлюк Тетяна Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380365722327
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт приміщення міської публічної бібліотеки-філіалу № 2 в м. Костопіль по вул. Котляревського,26а

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 21 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 35000, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Котляревського, 26а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 6 жовт. 2020 17:53
Проєкт договору 6 жовт. 2020 17:53
Електронний підпис 6 жовт. 2020 17:58
Не вказано 22 жовт. 2020 14:29
Не вказано 22 жовт. 2020 14:29
Не вказано 6 жовт. 2020 17:53

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
100 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Аніскін Іван
E-mail: [email protected] Телефон: 380683342411, 380683342411 ЄДРПОУ:
41244996

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:19
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Електронний підпис 21 жовт. 2020 17:07
Електронний підпис 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 17:06

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 жовт. 2020 15:24
Ліцензія 27 жовт. 2020 14:39

Пропозиція

75 899,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Полюхович Василь
E-mail: [email protected] Телефон: 380680249400, 380680249400 ЄДРПОУ:
37796796

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 жовт. 2020 15:07
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:06
Кошторис 21 жовт. 2020 15:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2020 15:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2020 15:05
Електронний підпис 21 жовт. 2020 15:07
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2020 15:06
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2020 15:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:05
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2020 15:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:05
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:05
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:05
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:06
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:05
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2020 15:06

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 жовт. 2020 15:32
Ліцензія 27 жовт. 2020 15:30

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 9 лист. 2020 17:23
Електронний підпис 9 лист. 2020 17:29

Пропозиція

75 900,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Шурма Анатолій
E-mail: [email protected] Телефон: 380965897517, 380965897517 ЄДРПОУ:
43077375

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2020 16:13
Кошторис 20 жовт. 2020 16:13
Кошторис 20 жовт. 2020 16:13
Електронний підпис 20 жовт. 2020 16:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2020 16:13

Пропозиція

80 998,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Централізована система публічно-шкільних бібліотек

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)
Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту приміщення щитової будівлі вокзалу станції Кривий Ріг – Головний)
Ім'я:
Галина Міщенко
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097731 ЄДРПОУ:
43665271

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

126 118,34 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту приміщення Народного дому села Берездівці Стрийського району Львівської області за адресою: вул. Травнева 4, с.Берездівці
Послуги з поточного ремонту приміщення Народного дому села Берездівці Стрийського району Львівської області за адресою: вул. Травнева 4, с.Берездівці
Ім'я:
Фіковська Марта Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380636918249 ЄДРПОУ:
43968917

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 115,92 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт приміщень комунального закладу "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 Луцької міської ради" по вул. Корольова, 1 в м. Луцьку. ДК 021:2015: 45450000-6— Інші завершальні будівельні роботи.
Поточний ремонт приміщень комунального закладу "Луцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 Луцької міської ради" по вул. Корольова, 1 в м. Луцьку. ДК 021:2015: 45450000-6— Інші завершальні будівельні роботи.
Ім'я:
Коваль Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380505176046 ЄДРПОУ:
44186267
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

86 670,00 грн без ПДВ

Дивитись